Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

  Лабораторний практикум


Для проведення дослідницьких лабораторних робіт завдяки зусиллям завідувачів лабораторією кафедри О.Х. Охрімчука, О.М. Щетини, учбового майстра – Почесного співробітника НГУ Ю.Р. Демьянчука та інших співробітників кафедри були створені та впроваджені в учбовий процес вимірювальні стенди для визначення коефіцієнта тертя між конвеєрною стрічкою та приводним барабаном, коефіцієнта зчеплення коліс локомотива з рейковим шляхом, нерівномірності ходу ланцюга скребкового конвеєра, коефіцієнтів опору руху транспортних установок, бокового сходу конвеєрної стрічки, основних параметрів стрічкового конвеєра та інші.

IMG_8000.jpgDSCF0196.jpg

При проведенні цих робіт використовується сучасна вимірювальна техніка та обладнання, що дає змогу ознайомити студентів з основами тензометрії та обробки результатів експериментів.

DSCF0197.jpgDSCF0191.jpg

В даний час лабораторії оснащені сучасними транспортними машинами - конвеєрами, рудниковими електровозами, шахтними вагонами, навантажувальними і вантажно-транспортними машинами, ділянкою рейкового шляху з подорожнім обладнанням, стендами для натурних випробувань вузлів транспортних машин, демонстраційними щитами з вузлами і елементами транспортних засобів. При кафедрі є майстерня з невеликим комплектом верстатів (токарний, стругальний, шліфувальний, фрезерний, свердлильні), використовуваних для потреб кафедри.

IMG_1678.jpgIMG_1739.jpg

Лабораторні роботи сприяють вивченню конструкцій і типів транспортних машин, освоєнню управління ними, проведення студентських науково-дослідних робіт з метою визначення параметрів і вивчення методик випробувань транспортного устаткування.

DSC01504.JPGDSC01506.JPG

DSC01507.JPGDSC01511.JPG

© 2006-2019 Інформація про сайт