Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

24.04.2014

Національний гірничий університет удостоєний диплома: «За активну профорієнтаційну роботу серед молоді»

10-12 квітня в Києві у приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва відбулася щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2014» та виставка закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном”.

Організаторами виставок виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України.

Виставка проходила за підтримки Посольства Франції в Україні, Посольства Канади в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні.

Програмою виставки було передбачено проведення семінарів та «круглих столів» з проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.

За результатами виставки Національний гірничий університет був нагороджений дипломом «За активну профорієнтаційну роботу среди молоді».


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт