Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

02.07.2014

Студенти-екологи НГУ захистили міжвузівську комплексну дипломну роботу

Студенти-екологи НГУ М.А. Паршуткін і К.В. Семерич під керівництвом завкафедри екології професора А.І. Горової та доцента А.В. Павличенка стали виконавцями міжвузівської комплексної дипломної роботи на тему "Розробка ресурсозберігаючих технологій, спрямованих на розширення використання пилоподібних промислових відходів". Крім представників НГУ, міжвузівський проект виконували також студенти і викладачі Національної металургійної академії України та Українського державного хіміко-технологічного університету.

Робота спрямована на вирішення проблеми утилізації пилоподібних промислових відходів. Під час виконання дипломної роботи студенти вивчали можливості використання пилоподібних промислових відходів в металургійній та будівельній галузях.

Виконавці міжвузівської комплексної дипломної роботи після її захисту на кафедрі екології НГУ

Як повідомив доцент А.В. Павличенко, студенти-екологи НГУ виконали роботу щодо оцінки екологічного стану об’єктів навколишнього середовища на територіях розміщення відходів гірничодобувних та металургійних підприємств та розробили природоохоронні технології, що дозволяють покращити стан навколишнього середовища й умови проживання населення у промислових регіонах.

Інформація надана кафедрою екології НГУ


До списку


На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт