Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

27.06.2014

«Перші ластівки» кафедри відновлюваних джерел енергії

24 червня на кафедрі відновлюваних джерел енергії вперше відбувся захист дипломних проектів спеціалістів, які навчалися за спеціальністю «Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії» (напрям підготовки 7.050701 «Електротехніка та електротехнології»).

Державну екзаменаційну комісію очолив заступник головного конструктора з систем керування та генерування ТОВ ПКТБ «Конкорд» – Сергій Вікторович Піддубний.

Свої дипломні проекти представили 5 студентів. Тематики проектів безпосередньо пов’язані з об’єктом діяльності спеціаліста та присвячені питанням застосування альтернативних джерел в системах електропостачання різних об’єктів.

Під час захисту дипломних проектів студенти продемонстрували добрі знання загально-інженерних і електротехнічних дисциплін, уміння їх використовувати під час вибору систем електропостачання, що повною мірою відповідають вимогам технологічного процесу з найменшими втратами енергії; вибору варіантів проектних та конструктивних рішень; виконання інженерних розрахунків на ПЕОМ.

Щиро вітаємо випускників кафедри відновлюваних джерел енергії з успішним завершенням навчання!

Кафедра відновлюваних джерел енергії

Державного ВНЗ «НГУ»


До списку


На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт