Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

25.06.2014

До ювілейного випускного балу в НГУ готуються 37 танцювальних пар студентів (ВІДЕО)

Про особливості цьогорічного десятого випускного балу представникам ЗМІ, які зібралися на прес-конференції в інформаційному агентстві «Мост Днепр», сьогодні розповіли:

ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк:

«Випускний бал - це подарунок для студентів Національного гірничого університету. Ми щиро радіємо події, яка підводить умовну риску в навчанні студентів нашого ВНЗ. Кожен з них займає активну громадянську позицію, і для них випускний бал стає святом».

Виконавчий директор Асоціації випускників НГУ, організатор випускного балу Едуард Шляхов:

«Цього року учасниками балу стануть 37 пар студентів-випускників гірничого. Он-лайн трансляцію дійства всі бажаючі зможуть побачити на екранах біля головного корпусу НГУ. Вперше такий бал відбувся в 2005 році з ініціативи Асоціації випускників НГУ. Ми сумнівалися, чи увінчається успіхом цей захід, але все пройшло на вищому рівні. Саме тому незабаром вдесяте бал збере нашу молодь».

Король випускного балу НГУ-2013 Кирило Давиденко.

королева випускного балу НГУ-2013 Юлія Куляба.

Більш детальну інформацію про хід прес-конференції читайте за посиланнями: В Днепропетровске в Национальном горном университете пройдет десятый юбилей балВыпускной бал - это подарок для студентов НГУ, - ректор (ВИДЕО)


До списку


На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт