Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

02.06.2014

Від гри до реальності - один крок

27 травня на кафедрі обліку та аудиту відбулась міждисциплінарна бізнес-гра «Рибний бізнес», ініціаторами якої стали Бізнес-інкубатор та центр інноваційного розвитку. Проект підтримали кафедра обліку і аудиту, кафедра менеджменту виробничої сфери, провідні науковці Інституту економіки та кращі студенти Національного гірничого університету.

 Метою заходу стало опанування сучасних методик викладання дисциплін, що дозволять інтегрувати багатий досвід та відомі наукові школи нашого університету у європейський простір. Це дасть змогу надавати освітянські послуги на рівні з провідними університетами світу не тільки вітчизняним замовникам (студентам), а й закордонним. Із залученням інтерактивних методик ми плануємо поєднати традиційні методи навчання та методи, що дозволяють вчитись дистанційно з використанням сучасних методичних комплексів «Освіта без кордонів». 

У реалізації ігрового імітаційного моделювання брали участь студенти різних спеціальностей. Були представники Інституту електроенергетики, Інституту економіки, Гірничого інституту, механіко-машинобудівного та геологорозвідувального факультетів. Студентів поділили на 6 команд по чотири гравці у кожній. Перед ними ставились задачі ведення бізнесу в умовах невизначеності. Програма була розроблена таким чином, що на залежність між кількістю засобів підприємства (кількість кораблів) та фінансовим результатом впливали непередбачувані фактори: зміни в податковій політиці, гранти, екологічні вимоги та інше.

Слід відзначити високий інтелектуальний рівень гравців, які намагались прогнозувати рівень прибутку спираючись на непрямі методи моніторингу ринку, зокрема на залежність між кількістю куплених конкурентами кораблів та ціною на виловлену рибу. Хотілось би відзначити гравців команди №4 (Карась Іван – гр. АТмм–10–1; Шестаков Олексій – гр. АУ–13м; Куницький Дмитро – гр. МЗ–13м та Ягольник Тетяна – гр. ОАфе–10-1). Незважаючи на деякі помилки, їх рішення були виваженими, спирались на безапеляційну логіку та знання стратегічного менеджменту. Вони намагались перейти від інтуїтивних методів прийняття рішень до методів, що базуються на досвіді та аналітичних розрахунках. Своїм нестандартним мисленням вони викликали симпатію присутніх і водночас спонукали викладачів замислитись над тим, що перед ними стоять непрості задачі при розробці «кейсів» для наших студентів.

Ми пишаємось нашими послідовниками, які в умовах інформаційного буму не втратили здібності мислити. Вітаємо учасників, бажаємо наснаги та нових творчих перемог.


До списку


На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт