Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

01.10.2013

Оголошено нові конкурси Дніпропетровської облдержаміністрації для молодих учених

Оголошено нові конкурси Дніпропетровської облдержаміністрації для молодих учених

Дніпропетровською облдержадміністрацією дано старт щорічному конкурсу «Молоді вчені – Дніпропетровщині». Виявлення талановитих молодих учених і матеріальне заохочення наукових ініціатив – ось основні задачі цього конкурсу.

У конкурсі проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині» у 2011 році за отримання матеріального заохочення на реалізацію своєї науково-дослідницької роботи змагалася 51 авторська робота. За результатами конкурсу, було обрано 15 найкращих. У 2012 році до участі у конкурсі долучилися 55 робіт учасників. Свої роботи на конкурсній основі представляли науковці з 13 вищих навчальних закладів області та 4 науково-дослідних установ. Саме серед них було обрано 20 найкращих. Змістовна орієнтація робіт вже традиційно базується на розробці діючих концепцій, спрямованих на вирішенні актуальних питань розвитку Дніпропетровщини.  


Пріоритетні напрямки обласного конкурсу проектів „Молоді вчені – Дніпропетровщині” на отримання матеріального заохочення для наукових проектів фундаментального та прикладного напряму

1. Техніка та виробничі процеси.
2. Економіка, інновації.
3. Фізика, математика, інформатика.
4. Біологія, медицина, хімія, екологія, сільське господарство
5. Соціально-гуманітарні проблеми.
6. Проблемні питання міст та районів області, які потребують наукового вирішення.


Детальна інформація на сайті

Зверніть увагу! З метою оцінювання якості роботи молодих учених НГУ та сприяння їх професійному росту в університеті проводиться конкурс «Кращий молодий вчений» за результатами їх роботи у 2012 календарному році. У заході приймають участь молоді науковці, які працюють на кафедрах та у підрозділах НГУ, віком до 34 років включно.
Детальна інформація тут 

До списку


На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт