Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

01.10.2013

Як квіти прикрасили наш університет (ВІДЕО)

Університетська благодійна виставка-продаж квітів пройшла на «ура»!На фото: Квіти – це частинка природи, навколишнього світу, радість, привід посміхнутися, задуматися про прекрасне  

Чудовим осіннім святом для співробітників НГУ стало спілкування з квітковим світом на благодійній виставці-продажі «Зелені вихованці природи». Вона пройшла в останній день вересня і зібрала багатьох прихильників, бо, завдяки турботам жіночої ради НГУ, стала вже традиційною. Під час обідньої перерви гості виставки милувалися невеликою, але вишуканою експозицією, що складалася з домашніх квітів, букетів і виробів на квіткову тематику. 

На фото: Доцент кафедри філософії Тамара Пахомова придбала суцвіття цибулі Шуберта, яку виростила науковий співробітник кафедри ЗКК Наталія Кабакова.

Виставку відкрили дві красиві душею жінки – голова жінради університету Любов Блохіна і доцент кафедри філософії Тетяна Журавльова. Тетяна Володимирівна, зокрема, сказала, що квіти – це частинка природи, навколишнього світу, радість, привід посміхнутися, задуматися про прекрасне і, звичайно, це інструмент спілкування між людьми.

На фото: Виноград і горіхи із саду Валерія Шутова - наукового співробітника кафедри ЗКК

Від стенду до стенду можна було не лише милуватися представленою красою, а й купити рослини і вироби до вподоби за символічну ціну. Інспектор ректорату Ірина Ступакова прийшла сюди із синочком Павликом і поділилася враженнями: «Виставка квітів – це наше добре спільне свято, яке дарує позитивні емоції і підіймає настрій». На довгу пам'ять Ірина Олександрівна і Павлик вибрали й купили картину, створену співробітницею ФЕУ Валерією Даниловоюу техніці квілінг.

На фото: Любителі кімнатних квітів НГУ стверджують, що на виставці є що придбати на свій смак

Звичайно, якщо свято спільне, то й створювалося воно всією громадою, а точніше – руками багатьох талановитих і небайдужих жінок НГУ. Представниці багатьох відділів і служб принесли горщики з кімнатними рослинами. Найбільшу кількість вазонів подарували виставці співробітниця патентно-ліцензійного відділу Світлана Жара, науковий співробітник кафедри ЗКК Наталія Кабакова, Ірина Аліценко з Культурно-освітнього центру, Юлія Рачковська з Редакційно-видавничого комплексу, старший лаборант кафедри основ конструювання механізмів і машин Вікторія Цокур, Надія Скосирська з бухгалтерії.

На фото: Прекрасний екземпляр кактуса з плодами представила Людмила Шумельчик, методист НГУ 


На фото: 16 авторських флористичних робіт керівника канцелярії Лубові Лупацій справили справжній ажіотаж і всі були розкуплені

Лаборантка кафедри хімії Зінаїда Кравченко збагатила виставку осінніми букетами і живцями рослин, секретар деканату ГРФ Тамара Акатова – насінням квітів, інженер експлуатаційного відділу АГЧ Ірина Пиндич – іграшками ручної роботи, а Тетяна Журавльова прикрасила стенди власноруч вишитими серветками. Активну участь у проведенні заходу взяв і єдиний чоловік – науковий співробітник кафедри збагачення корисних копалин «крутий» садівник Валерій Шутов, який привіз на виставку чималенький ящик відбірного винограду і незвичайні – великого розміру - грецькі горіхи. 

На фото: На виставку квітів завітали студенти

Але «родзинкою» програми стали, звичайно, флористичні роботи керівника канцелярії Любові Лупацій. Любов Павлівна закохана у квіти і все живе, а створення композицій з висушеного природного матеріалу - це її хобі . Останнім часом майстриня поєднує природні матеріали зі штучними декоративними елементами. І коли їй надійшла пропозиція взяти участь у благодійній виставці, то вона так поринула у світ прекрасного, що видала за два тижні «на-гора» 16 авторських робіт! До речі, на виставці вони створили справжній ажіотаж і всі були розпродані.

На фото: Найменший гість виставки - Павлик Ступаков - з дорогоцінним сувеніром  

На запитання кореспондента, чи не шкода було розставатися з виробами, адже ціна стояла досить символічна, - Любов Павлівна відповіла:

- Звичайно, більшість елементів декору довелося придбати в спеціальному магазині і все це коштує недешево. Але коли я дізналася про мету заходу, то вже не думала про гроші. Виручені від продажу моїх робіт і принесених квітів кошти представники жінради вручать стареньким людям, пенсіонерами НГУ, аби хоч якось прикрасити їх життя. І я радію, що моя скромна частка праці принесе комусь радість.

На фото: Квіти орхідеї схожі на витвори мистецтва. Вони настільки прекрасні, що навіть такі країни, як Гонконг, Венесуела зробили їх своїми символами, а Любов Лупацій зробила з них картину

А ті, хто придбав роботи Любові Лупацій, звичайно, не пошкодують. У будь-яку пору року ці прекрасні витвори рук відкриватимуть для власника свої принади, даючи простір фантазії і зігріваючи своїми теплими соковитими кольорами під час зимової негоди.

На фото: Ці кумедні ведмедики - витвір золотих рук інженера АГЧ Ірини Пиндич, а придбала їх редактор інформаційно-аналітичного центру Дарина Бутко

Але головне те, що виставка квітів в НГУ традиційно є благодійною. Всі гроші будуть вручені персонально кожному малозабезпеченому пенсіонерові НГУ, який потребує допомоги. Голова жіночої ради НГУ Любов Блохіна зазначає, що у минулі роки кожен з них отримував від проведення виставки майже по 200 гривень. Це гарна матеріальна підтримка, особливо у нинішній сезон, коли за ці гроші можна купити необхідні овочі і зробити заготовки на зиму. 

- Не забуваймо, що благодійність – це найбільший вияв гуманності, - говорить ще одна учасниця виставки, член жінради НГУ Наталія Кабакова. - Саме завдяки цій людській здатності – безкорисливо прийти на допомогу іншим - у світі не зникає добро. Я закликаю наступного року активніше взяти участь у виставці, адже майже у кожного є що принести сюди. Поспішайте робити добро! Нехай благодійність стане нормою нашого життя.

Валентина Шабетя, ІАЦ НГУ


До списку


На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт