Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

27.11.2012

Старостат за участю ректора

Останній старостат в Національному гірничому університеті пройшов за участю ректора. Геннадій Григорович відзначив вітальними грамотами студентів, які досягли успіхів у навчанні, культурному житті університету та спорті.


Також ректор поздоровив присутніх з Всесвітнім Днем студента і побажав наснаги та успіхів, відзначивши, що вони навчаються в університеті, який дає можливість широкого суспільного, культурного та творчого розвитку.

Геннадій Григорович підкреслив, що наступного разу також відвідає старостат, аби познайомити студентів з новими міжнародними програмами, а також відповісти на можливі запитання.

Голова Ради студентів НГУ Олена Щьолокова розповіла про досягнення студентської ради і нагадала, що 28 листопада в приміщенні Культурно-освітнього центру НГУ відбудеться V Конференція студентів. За наступними темами: звіт Голови ради студентів за 2011-2012 рр, звіт Голови Комітету у справах молоді за 2011-2012 рр, переобрання Голови Ради студентів НГУ, переобрання Голови комітету у справах молоді НГУ, обрання представників від студентства у Вченій Раді університету, обрання представників від студентства у Раді трудового колективу НГУ, обрання Голови студентських ініціатив.

Інформаційно-аналітичний центр НГУ познайомив студентів з останніми відеоновинами та об’явами з життя нашого університету.


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт