Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

03.10.2012

30 років відповідності часу

У Національному гірничому університеті відбулася презентація книги «Відповідність часу», яка розповідає про 30-літній період розвитку університету під керівництвом ректора НГУ, академіка НАН України Геннадія Григоровича Півняка. У далекому 1982 році 17 вересня Геннадій Григорович став ректором університету і цей довгий шлях він проходив разом з дружнім та творчим колективом. 

Попри те, що НГУ – технічний вуз, тут завжди є місце гуманітарним та творчим заходам. Зокрема, і презентація, ініційована історико-краєзнавчим клубом «Грані», на чолі з Віктором Юхимовичем Пушкіним, розпочалась виступом вокального ансамблю «Обертон».

На імпрезу завітали провідні вчені, професори університету, а також діячі культури та мистецтв - народний артист України, художній керівник Дніпропетровського академічного театру опери і балету Юрій Чайка, письменник, поетеса Леся Степовичка, директор та художній керівник Дніпропетровського телетеатру Ольга Волошина та режисер фільму про Олександра Поля, зйомки якого проходили в НГУ, Наталія Огородня. 

Багато теплих слів та спогадів знайшлося у гостей на адресу університету та ректора. Всі згадували своє перше знайомство з ректором, ділилися враженнями, щодо рівня розвитку університету за ці роки. Зокрема, поетеса Леcя Степовичка зачитала акровірш та заспівала студентський гімн Gaudeamus.

Юрій Чайка зазначив, що Геннадій Григорович в душі театрал, а директор інституту електроенергетики НГУ, професор Олексій Борисович Іванов згадав часи, коли він читав лекції майбутньому ректору НГУ.

Книга «Відповідність часу» - яскраве та цікаве видання, що вміщує близько 600 ілюстрацій про життя університету, підписаних двома мовами – українською та англійською, розповідає про зміни в науковій, міжнародній, освітній, культурній, гуманітарній та матеріально - технічній сферах за останні 30 років.

У своєму виступі ректор підкреслив: «Цей часопис про університет, про життя кожного з нас». Розповідаючи про видання, він також звернув увагу, на окремий цікавий розділ, який розповідає про 30 молодих вчених, вік яких – тридцять років. І така магія цифр не випадкова. Геннадій Григорович зазначив, що книга має високу енергетику, адже її писали люди, які щоденно вкладають душу в улюблену справу, створюють імідж та стиль бренду «Національний гірничий університет».

Члени редколегії, професори, завідуючі кафедр та гості отримали по примірнику книги з рук ректора.

Дарина Бутко, ІАЦ НГУ


До списку


На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт