Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

25.11.2011

День кафедри фізики в бібліотеці

22 листопада 2011 року в приміщенні читальної зали №1 науково-технічної бібліотеки НГУ відбувся День кафедри фізики.

 

Співробітниками читальної зали були підібрані книжки та підручники, методичні посібники, довідники та журнали, що відповідали дисциплінам даної кафедри. Вся ця література була представлена на стелажах книжкової виставки “Фізика для всіх”.

 На заході були присутні студенти першого курсу, що вивчають фізику та викладачі кафедри фізики.

 Зі вступним словом до присутніх звернулась зав. відділом громадської інформації бібліотеки Н.Д. Лєдєньова. Вона звернула увагу на те, що фізика – це наука більш експериментальна, ніж теоретична й студенти, які тільки-но починають знайомитися з цією наукою, можуть розпочати свої дослідження навіть в домашніх умовах. Зацікавленим стануть в нагоді такі книжки як “Физика в ванной” Х. Рачлиса, в якій  разом з автором та за допомогою найпростіших засобів можливо проводити цікаві експерименти, використовуючи ванну кімнату як лабораторію, а також книга В. Сибрука “Роберт Вуд”, що розповідає про знаного американського фізика, який з дитинства проводив різнобічні експерименти й став великим вченим.

 Також увагу студентів на спеціалізовану та науково-популярну літературу з даної тематики привернула доцент кафедри Л. Ф. Мостипан. А про необхідність звернення до книги, як могутнішого джерела знань нагадала доцент кафедри фізики Л.І. Барташевська.

 В ході зустрічі студентам було запропоновано познайомитися з правилами користування бібліотекою: як працювати у залі каталогів та правильно оформити замовлення на книгу розповіла завідуюча довідково-бібліографічним     відділом Т.О. Недайвода.

 Викладачі кафедри та студенти відмітили доцільність такого заходу й запропонували його повторити.


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт