Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Новини кафедри

30.11.2011

Студенти та студентки НГУ – володарі Кубку України з Карате

У період з 18 по 21 листопада в Одесі відбувся Фінал відкритого Кубка України з карате за версією WUKF і WGKF.

Змагання проходили у командних й особистих категоріях з Ката (формальні комплекси) та Куміте (поєдинки, як за традиційними правилами, так і у розділах фул-контакт Карате). Загалом в них взяли участь близько 600 спортсменів з міст та областей України, а також Росії та Азербайджану. Збірну команду Дніпропетровської області представляли 13 осіб, більшістю спортсмени НГУ, серед яких були як досвідчені чемпіони й призери минулих чемпіонатів, так і дебютанти.

Змагання проходили в запеклій боротьбі. Рівень учасників був дуже високим. Мали місце серйозні травми, але наші спортсмени, на щастя, зазнали незначних ушкоджень і показали найкращі результати. Як підсумок - перші місця в командних розділах Ката і Куміте, як у чоловічої так і у жіночої команд.

Особливо напружено проходили бої в командному розділі чоловічого Куміте. У чвертьфіналі наші хлопці зустрілися з командою Азербайджану, до складу якої входили призери Чемпіонату Світу. Але наші бійці зуміли вибороти перемогу з рахунком 2:1. І далі, змагаючись з командами Києва, Чернівців та Донецька закріпили її. У складі команди з Куміте виступали: Скляр Євген, Кірсанов Кирило, Монин Альфред.

Переможцями у командному Ката серед чоловіків стали: Железняк Євген, Монин Альфред, Малишкін Олег.

Переможцями в жіночому Ката і Куміте стали: Гура Катерина, Ковальчук Каріна, Кравченко Катерина.