Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

20.12.2011

КВК в гірничому має право на життя!

У грудні в Національному гірничому університеті відбулось прослуховування бажаючих прийняти участь в КВНі, організоване Комітетом у справах молоді з допомогою титулованих КВНщиків. На великий приємний подив, прийшло більше 20 молодих людей, котрі займають активну життєву позицію, при цьому несуть її з самоіронією і яскравим почуттям гумору.

Прослуховування проходило в 3 етапи: перший – домашнє завдання, донесення готового матеріалу до глядачів, другий – розминка, попередньо всі учасники поділились на 3 команди («Прости меня папа», «Баксы», «Он не с нами»), третій – мозковий штурм, на виявлення авторського таланту, робота в маленьких групах по 3 чоловіки. Завдання не найлегші для професійних гравців, та наш актив впорався з ними вдало.

Не всі з присутніх пройшли кожен з етапів: дехто не приготував домашнє завдання і долучився з другого етапу, дехто зійшов з дистанції, бо не відчував в собі сил і наснаги щось показувати далі. За підсумком, більшість запам’яталась яскравими, а дехто, навіть, готовими артистами! То ж вже цієї п’ятниці  збереться більшість задля створення стратегічного плану дій в площині гумору в нашому університеті. Бажаємо всім-всім натхнення та віримо, що в їх силах прославляти наш улюблений виш!


До списку


На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт