Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

28.03.2012

Юридичний факультет НГУ підтвердив акредитацію

Так склалося, що напередодні загальноуніверситетської акредитації, яка відбуватиметься у 2013 р., окремі, наймолодші спеціальності і напрями підготовки проходять повторну акредитацію у 2012 р. Серед них найбільшу стурбованість у керівництва університету виклакають так звані "непрофільні" - економічні та юридичні.


         Навколо останніх розігралися справжні пристрасті, адже політика Міністерства на скорочення обсягів підготовки мала, в першу чергу, вдарити по технічних вишах, для яких юридична спеціальність не є визначальною. Тому стурбованість щодо не тільки скорочення ліцензійного обсягу, а й взагалі існування юридичного факультету в нашому університеті постала надзвичайно гостро. Ситуацію "підігрівали" різноманітні чутки з боку як конкурентів так і "доброзичників". Втім, університет все ж таки сподівався спостерігав за перебігом процесу акредитації на юридичному факультеті.

         Щоб дізнатися про справжній стан ситуації ми зателефонували декану ЮФ, професору Грищаку Сергію Вікторовичу, але його мобільний був постійно зайнятий. І все ж таку бажану інформацію ми отримали, зв'язавшись із керівником робочої групи з акредитації спеціальності "Правознавство", завідувачем кафедри цивільного та господарського права, кандидатом юридичних наук, доцентом Кіріним Романом Станіславовичем, який погодився відповісти на наші запитання безпосередньо з приміщення ДАК у Києві.

 - Романе Станіславовичу, де Сергій Вікторович і як у Вас справи ?

 - Сергій Вікторович живий, здоровий і щасливий, передає вітання кивком голови, адже зайнятий розмовою із ректором. Справи наші, на даному етапі, слава Богу, наблизились до вдалого завершення. Наші акредитаційні справи по бакалавру і спеціалісту пройшли технічну експертизу в міністерстві, пройшли фахову експертизу на рівні експертної комісії, яка закінчилася отриманням відповідних висновків. Останні були схвалені Міністерством і спрямовані до експертної ради з правознавства. 21 березня ми пройшли успішно, як нам здалося, і цей етап, а сьогодні (розмова відбулася 23 березня) отримали позитивне рішення ДАК МОНмолодьспорту України. Залишилося отримати офіційні документи - сертифікат про акредитацію та оновлену ліцензію. І, судячи по тривалій розмові декана із ректором, отримати нові завдання і знову в бій.

 - Ми вітаємо Вас і увесь колектив факультету з цією значною перемогою і, якщо можна коротко - як це вдалося і які зараз відчуття ?

 - Дякую. Саме зараз відчуваю надзвичайну виснаженість як фізичну так і моральну. Також і матеріально було не легко. А вдалося це завдяки набутому досвіду, наполегливій і професійній праці колективу, особистим звязкам та мудрому керівництву. Це якщо коротко. Але якщо описати весь піврічний шлях до сьогоднішнього результату, то повірте, вийде захоплючий пригодницький роман, насичений різноманітними прийомами боротьби, непередбачуваними сюжетами, оригінальними ідеями, форсмажорними ситуаціями, емоційними сценами і діалогами, збігами обставин і просто щасливими випадками. Можливо колись все це і опишемо.

 - І все ж - що стало вирішальним у перемозі ?

Зразу ж відповім відомою істиною: якщо перемогає команда, то усі лаври належать саме їй. Якщо б була поразка - винні були б відомі заздалегіть. У нашому випадку сказати, що ситуація була важкою - нічого не сказати. Більшість вважали - "місія нездійснена". Фінальна гра була воістину непередбачувана. Тому, відчуваючи це, наш "головний тренер" одяг футболку гравця і вийшов разом із нами на поле. Крім того, ми підсилилися "легіонерами", які також внесли свою лепту у загальну перемогу. А коли пішли останні хвилини гри, "супротивник" взявся до навали і команда була близькою до розпачу саме головний тренер взяв тягар ініциативи на себе, знайшов потрібні слова для нас і результат не забарився. Для нас це дійсно значуша перемога, перемога на рівні Євро - 2012. Втім попереду Євро 2013 і розслаблятися не час. Ще раз дякуємо за поздоровлення і до зустрічі в alma mater.


До списку


На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт