Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

04.02.2014

Знай наших! Вітаємо!

Науковий співробітник кафедри збагачення корисних копалин Наталія Кабакова стала «обличчям» лютневого номера журналу «Наш цветочный клуб». Наталія Георгіївна – не лише відомий в університетських колах спеціаліст, а й член Жінради НГУ, активістка громадського життя вузу. після виходу журналу «Наш цветочный клуб» з її чудовим портретом на обкладинці читачі дізналися про цікаве захоплення Наталії – квітникарство.

Наталія Кабакова презентувала в статті «Любов моя – кротони» колекцію своїх домашніх зелених вихованців. Кодієуми або інша назва кротони – чудові кімнатні рослини. Щоб милуватися красою розмальованих узорами листочків цих тропічних красенів, треба мати досвід, знання фізіології рослин, легку руку і, головне, - любов і бажання.

Як виявилося, кротони – непрості вихованці, бо вимагають підвищеної уваги. Наталія виконує всі вказівки і рекомендації з їх вирощування, тому досягла неабияких успіхів і зібрала цілу колекцію цих дивовижних представників флори. Спочатку вона виплекала понад 20 рослин, а нині через брак місця у квартирі їх залишилось 11. Рештою Наталія поділилася з приятелями і співробітниками. З огляду на те, що ці рослини дуже красиві й у спеціалізованих магазинах коштують недешево, можна говорити про велику щедрість душі цієї милої жінки.

У журналі «Наш цветочный клуб» Наталія Кабакова поділилася секретами вирощування кротонів, описала деяких найвизначніших представників своєї колекції, наприклад розкішний кодієум Місіс Айстон, а також порадила, як оформити кімнатну композицію з цими рослинами. На фото зі своїми улюбленцями перед нами постає сучасна українська жінка, яка знайшла себе не лише як спеціаліст-збагачувальник, а й щоденно збагачує наші душі красою і гармонією.

ІАЦ НГУ 

Фото Валентини Шабеті


До списку


На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт