Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

13.02.2014

Майбутнє належить лише прогресу!

Кафедра гірничих машинта інжинірингу (завідувач кафедри доктор технічних наук професор, директор Авторизованого навчального центру SWR К.С. Заболотний) функціонує в НГУ з 1937 року. На сучасному етапі діяльності в основу навчального процесу на кафедрі покладено оригінальну концепцію підготовки інженерів із застосуванням віртуальних технологій.

Кваліфіковані педагоги, спеціалісти у своїй галузі викладають студентам інжиніринг складного механічного обладнання–навчають майбутніх інженерів досліджувати, проектувати, конструювати машини, обладнання, устаткування за допомогою унікальних комп`ютерних технологій SolidWorks. Нині кафедрамає статус авторизованого провайдера CSWA.

Співробітники кафедри на чолі з Костянтином Сергійовичем вважають, що цінність інформаційних технологій в тому, що вони дозволяють створити більш яскраве інтерактивне середовище навчання з необмеженими можливостями, які потрапили в розпорядження і викладачів, і студентів. Але користуючись новим ІТ, необхідно пам’ятати, що рухатися вперед можна лише зберігаючи спадкоємність.

Починаючи з 1937 року, на кафедрі зібралася величезна база плакатів, макетів, брошур та іншого ілюстративного наочного матеріалу, яку й нині викладачі застосовують під час лекцій. Частина таких раритетів – це справжні шедеври дизайнерського мистецтва. Можна лише дивуватися у гарному значенні цього слова, як образно і яскраво представлені на плакатах елементи гірничих машин і комплексів, технології їх використання.

Ректор НГУ академік НАН України, Геннадій Півняк, розуміючи неоціненність раритетних наочних матеріалів для майбутніх поколінь студентів і ту тезу, що якість технологій – це якість життя, поставив перед кафедрою завдання перевести їх в електронний вигляд. Колектив кафедри гаряче відгукнувся на пропозицію Геннадія Григоровича, і ця велика робота була зроблена в найкоротший час. Активну участь у цій творчій роботі взяли завкафедри Костянтин Заболотний, доцент Олена Панченко, аспірант Артем Сірченко, асистент Максим Рудковський, науковий співробітник Олександр Рюмшин, студент Андрій Тіпікін, інженер-механік Василь Куниця.

Валентина Шабетя, ІАЦ НГУ


До списку


На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт