Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

RSS Пошук:
 

22.06.2012 Посол Японії в Україні відвідав НГУ (ВІДЕО)

У червні НГУ відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні пан Саката Тоічі. До складу делегації також увійшли дружина пана Посла пані Саката Йоко, аташе по культурі Посольства Японії в Україні пан Ога Косуке та прес-секретар Посольства Японії в Україні пан Кирило Ярошик.

22.06.2012 Абітурієнтам НГУ- додаткові місця!

Незважаючи на загальнодержавне зменшення замовлення за напрямами економічної освіти та правознавства, НГУ отримав 5 бюджетних місць для напряму підготовки "правознавство" й 15 для "фінанси і кредит", де минулого року навчатися можна було лише на контрактній основі.

21.06.2012 Геологорозвідувальний факультет НГУ відчиняє двері(ВІДЕО)

Підготовка гірничих інженерів-геологорозвідників була розпочата у 1918 році на відкритому у ДГІ геологічному відділенні, що пізніше було перетворено у геолого-маркшейдерський (1935 р.), а потім у геологорозвідувальний факультет (1952 р.).

20.06.2012 Державна премія як результат співпраці НГУ та компанії ДТЕК (ВІДЕО)-2

Як результат співпраці науковців Національного гірничого університету та фахівців компанії ДТЕК - Держана премія України в галузі науки і технологій

19.06.2012 Розширене засідання вченої ради в Донецьку

14 червня в ДонНТУ відбулося розширене засідання Вченої ради, де пройшло обговорення роботи «Розроблення, впровадження та науково-методичний супровід системи ступеневої інженерної освіти в умовах трансформації економіки України». Колектив авторів – представники системи освіти, науки та праці різних регіонів країни, серед яких Львівська Політехніка, Харківський політехнічний інститут, Науково-дослідний інститут соціально-трудових відносин міністерства соціальної політики України, Інститут вищої освіти Національної Академії педагогічних наук України, а також Національного гірничого університету. Від останнього на засіданні виступили доктор технічних наук, професор, перший проректор Петро Пілов і кандидат технічних наук, професор, директор науково-методичного центру Володимир Салов.

19.06.2012 Програма "Відкритий файл" за участю ректора (ВІДЕО)

Програма "Відкритий файл" на 51 каналі за участю ректора НГУ, академіка НАН України Геннадія Півняка та проректора з наукової роботи, професора Олександра Бешти

19.06.2012 Японський посол у Дніпропетровську (ВІДЕО)

Японський посол у Дніпропетровську відвідав виставку та Національний гірничий університет

18.06.2012 Державна премія - результат співпраці НГУ та компанії ДТЕК (ВІДЕО) - 1

Фахівці компанії ДТЕК та науковці НГУ у результаті спільної роботи отримали Державну премію України в області науки та технологій

16.06.2012 В НГУ ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ БАЛ

О БАЛ! ТЕБЕ Я ТАК ЧЕКАВ! Традицію проведення випускного балу закладено у Катеринославському вищому гірничому училищі на початку ХХ сторіччя. У 2005 році цю традицію відновлено та насичено новими сучасними елементами. Бал в НГУ, зазвичай, проходить за участю представників керівництва області та міста, роботодавців, наукових і освітянських партнерів, бізнесових структур й успішних випускників попередніх років.

14.06.2012 Бізнес не можна примусити працювати з наукою, його треба зацікавити

У кінці травня керівництво енергетичної компанії ДТЕК у черговий раз відвідало Національний гірничий університет у Дніпропетровську. Програма візиту включала: зустріч зі студентами, науково-педагогічними працівниками ВНЗ, зокрема зі студентами «групи ДТЕК», а також презентацію наукових проектів НГУ щодо підвищення ефективності і безпеки вугледобувного виробництва.


Новости 1011 - 1020 із 1392
Початок | Попер. | 100 101 102 103 104 | Наступ. | Кінець Всі

На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт