Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

RSS Пошук:
 

27.01.2011 Абітурієнтам та учням шкіл

Початок занять на підготовчому відділенні, підготовчих курсах з 05 лютого 2011 року.

25.01.2011 « ВІЧНЕ СВЯТО ЖИТТЯ » Олександра Чегорки

В Центрі естетичного розвитку Національного гірничого університету 21 січня відбулася презентація виставки живопису члена Національної спілки художників України Олександра Чегорки.

25.01.2011 Вчені НГУ створили і впровадили першу в Україні промислову теплонасосну установку для утилізації тепла шахтної води

На шахті «Благодатна» ВАТ «Павлоградвугілля» (ДТЕК) 21 січня відбулося відкриття першої в Україні і найпотужнішою на всьому пострадянському просторі теплонасосної установки.

20.01.2011 Українців цікавить американська бізнес-класика

У жовтні 2011 р. Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ) відчинить двері для слухачів класичної американської програми МВА (Master of Business Administration). Презентація програми вже відбулася в НГУ у червні минулого року.

17.01.2011 Школа молодих вчених

Уперше у Національному гірничому університеті 17 січня розпочалися заняття для вчорашніх вихованців НГУ, які залишилися в лабораторіях різних кафедр вивчати науку далі.

17.01.2011 Хуршед-чемпіон

Найсильніша людина міста навчається у Національному гірничому університеті.

22.02.0111 Правда про афганські події

Виповнилося 22 роки з часу виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану. Цій даті було присвячене чергове засідання військово-історичного клубу ім. капітана Андрія Грязнова НГУ.

Конкурс" Фотокросінг - Осінь в Гірничому"

Група ТТмм-10-2 зайняла 1 місце у конкурсі "Фотокросінг - Осінь в Гірничому"

Мічиганцям цікаві лесові грунти України

У рамках реалізації проекту фонду цивільних досліджень (CRDF), що передбачає проведення аналізу стабільності лесових ґрунтів в Україні, НГУ відвідав доцент Мічиганського технологічного університету, кандидат інженерно-геологічних наук Томас Уммен. Він розповів нам про свою частину досліджень в проекті, над якою разом з ним працює професор НГУ Дмитро Рудаков. За словами науковця з америки, головна мета візиту – це робота зі збору та аналізу даних про лесові грунти в Україні. Проведено певні дослідження місцезнаходження цих порід, зібрано дані про їхні властивості. Окрім того, одним із завдань Томас Умман вважає налагодження співробітництва щодо пошуку спільних тем для майбутніх досліджень між Технічним університетом Мічигана, який він представляє, й Національним гірничим університетом.

Національний гірничий університет випустив нових офіцерів

275 випускників єдиної на Дніпропетровщині кафедри військової підготовки НГУ 30 серпня прийняли присягу на вірність українському народові. Ця подія стала завершальною у дворічному навчанні студенів з різних вишів нашого міста. Протягом всього часу майбутні офіцери запасу здобували як теоретичні, так і практичні знання. Під час військових зборів, окрім базової підготовки, навчилися володіти холодною і огнестрільною зброєю, управляти танком.


Новости 1371 - 1380 із 1392
Початок | Попер. | 136 137 138 139 140 | Наступ. | Кінець Всі

На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт