Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

RSS Пошук:
 

22.02.2014 Засідання МАН

На кафедрі гірничих машин та інжинірингу 22 лютого з 9.00 до 16.00 (2/15) відбудеться засідання малої академії наук України (технічна секція).

22.02.2014 Школярі, на вас чекає Мала академія наук в НГУ!

Майже рік тому у Національному гірничому університеті на кафедрі гірничих машин та інжинірингу відбулося засідання технічної секції Малої академії наук України

20.02.2014 Запрошуємо вас на засідання краєзнавчого клубу «Ріднокрай» за темою: «Легенди та реальність Майора Вихора»

Запрошуємо на засідання краєзнавчого клубу «Ріднокрай» за темою: «Легенди та реальність Майора Вихора», присвячене 100-річчю від дня народження відомого радянського розвідника, Героя України Євгена Березняка.

20.02.2014 Презентація програми студентського обміну у Центрі мовної підготовки НГУ

У Центрі мовної підготовки НГУ 17 лютого всі бажаючі мали можливість відвідати презентацію Аліси Бражник, студентки групи МН 10-4, яка побувала в США за програмою обміну. «Global UGRAD» ( The Global Undergraduate Exchange Program).

19.02.2014 «Президент республіки гранітних скель»

19 лютого 2014 виповнюється 110 років з дня народження великого вченого- геолога , педагога , професора , доктора технічних наук , гірничого директора І рангу , людини рідкісних душевних достоїнств Євгена Федоровича Епштейна.

18.02.2014 Студенти Міжнародної магістерської програми (Україна-Австрія-Німеччина) НГУ завершили семестр навчання в австрійському Монтануніверситеті (ВІДЕО)

Про участь в магістерській програмі розповідають студенти Гірничого факультету - Артем Авраменко, Андрій Чернієнко, Сергій Бердніков, Леонід Чебенко, Роман Лисенко.

17.02.2014 Українсько-американський ліцей при Національному гірничому університеті формує гідне майбутнє України

Перші кроки реформування української освіти пов’язані з появою навчальних закладів, таких як ліцеї, гімназії, коледжі, колегіуми, приватні навчальні заклади, що зробили спробу змінити не лише свою назву, а й правила прийому та специфіку підготовки учнів. Творча атмосфера, висококваліфікований педагогічний колектив з високим моральним та духовним потенціалом стали запорукою успіху таких освітніх закладів.

17.02.2014 В НГУ пройшов Чемпіонат області з карате WKF і годзю-рю

В НГУ пройшов Чемпіонат області з карате WKF і годзю-рю

14.02.2014 Студенти міжнародної магістерської програми «Прогресивні технології розробки мінеральних ресурсів» завершили семестр навчання у Монтануніверситеті (Австрія, м. Леобен)

Випускники програми отримають диплом магістра трьох ВНЗ і стануть конкурентоспроможними фахівцями на міжнародному ринку праці.

14.02.2014 Анатолій Поух: «На війні помирають найкращі» Двадцять п’яту річницю виводу військ з Афганістану вшанували засіданням військово-історичного клубу в НГУ (ВІДЕО)

Військово-історичний клуб ім. капітана А. Грязнова у форматі круглого столу відзначив двадцять п’яту річницю виводу військ з Афганістану. На засіданні були присутні учасники війни, їх родичі, студенти військових кафедр НГУ та Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна, а також школярі з Дніпропетровська і Дніпродзержинська.


Новости 241 - 250 із 1392
Початок | Попер. | 23 24 25 26 27 | Наступ. | Кінець Всі

На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт