Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

RSS Пошук:
 

12.11.2013 Економічна теорія необхідна усім освіченим людям

“Державна національна програма Освіта: Україна XXI століття” серед основних принципів виділяє гуманізацію та гуманітаризацію освіти. Cаме гуманітаризація освіти покликана формувати цілісну картину світу: духовність, культуру, особистісне і планетарне мислення. Гуманізація освіти полягає в утвердженні людини як найвищої соціальної цінності у найповнішому розкритті її здібностей, гармонії стосунків з навколишнім середовищем, суспільством.

12.11.2013 Спільні проекти науковців Національного гірничого університету Німеччини працюють на користь обох держав

Наукова діяльність, тісне співробітництво Національного гірничого університету (НГУ) з університетами, фірмами та установами Німеччини давно набули постійної ділової основи і сьогодні представляють яскравий приклад нового принципу європейської інтеграції.

12.11.2013 НГУ відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилії в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мело

До Національного гірничого університету з робочим візитом завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилії в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мело.

12.11.2013 Зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Бразилія в Україні АНТОНІО ФЕРНАНДО КРУЗ-де-МЕЛО

Зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Бразилія в Україні АНТОНІО ФЕРНАНДО КРУЗ-де-МЕЛО

11.11.2013 Підготовчі курси запрошують учнів 10-х та 11-х класів для довузівської підготовки з 16 листопада

Підготовка проводиться за суботньо-вечірньою формою з таких дисциплін: математика, фізика, історія України, географія, англійська мова, українська мова та література.

11.11.2013 УЧАСТЬ НГУ В РОБОТІ ХІ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ВИЩА ШКОЛА: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», ЩО ВІДБУЛАСЯ В БІЛОРУСІ

29-31 жовтня на запрошення Міністерства освіти Республіки Білорусь представники НГУ взяли участь у ХІ конференції, що відбулась на базі Республіканського інституту вищої школи Білорусі.

07.11.2013 Літературна студія "Вуглик" запрошує у гості!

Пишете вірші, прозу або пісні? Приходьте до нас. Тут ви можете зустріти тих, хто підтримає вашу літературну творчість.

06.11.2013 Перші заняття за програмою MBA

Вже сьогодні Національний гірничий університет пропонує Вам чималу кількість міжнародних освітніх програм, серед яких FU-NMU(Franklin University – National Mining University), яка базується на підготовці висококваліфікованих спеціалістів зі ступенем МBА (Master of Business Administration).

06.11.2013 Зустріч з представниками американських університетів

Шостого листопада на кафедрі іноземних мов відбулася зустріч з представниками американських університетів.

05.11.2013 Запрошуємо на ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Здоровий спосіб життя: проблеми та досвід»

Запрошуємо Вас до Дніпропетровська на ІII Міжнародну науково-практичну конференцію «Здоровий спосіб життя: проблеми та досвід», що відбудеться у 5-7 листопада 2013 року в Державному вищому навчальному закладі «Національний гірничий університет» (НГУ).


Новости 381 - 390 із 1392
Початок | Попер. | 37 38 39 40 41 | Наступ. | Кінець Всі

На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт