Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

RSS Пошук:
 

30.05.2013 Ювілей народної кіностудії "Юність" (ВІДЕО)

Як в НГУ пройшло свято

29.05.2013 Делегація НГУ відвідала Національний мінерально-сировинний університет «Гірничий» у місті Санкт-Петербург

На запрошення оргкомітету Міжнародного форуму- конкурсу молодих вчених «Проблеми надрокористування» російський університет відвідала делегація гірничого

29.05.2013 Як святкували 50-річчя народної кіностудії «Юність» в НГУ

У травні 2013 року народна кіностудія «Юність» Національного гірничого університету відсвяткувала своє перше п’ятдесятиріччя. «Юність» – нетипова для вищого навчального закладу, зокрема, й унікальна на теренах всеукраїнських взагалі.

29.05.2013 Знай математиків гірничого!

Нещодавно у Севастополі відбувся II тур Всеукраїнської олімпіади з вищої математики серед студентів усіх технічних ВНЗ України. Зазначимо, що команда НГУ за останні чотири роки виступала з незмінним успіхом, посідаючи призові місця у різних номінаціях та загальному заліку.

28.05.2013 Вища інженерно – економічна школа в Жешуві (Польща) запрошує студентів НГУ!

Вища інженерно-економічна школа (WSI-E) з місцезнаходженням у м. Жешув запрошує студентів на навчання

28.05.2013 Професор НГУ взяв участь у 8-му щорічному саміті «Уголь России и СНГ»

У період з 14 по 16 в Москві проходив 8 щорічний саміт «Уголь России и СНГ». Завідуючий кафедрою, доктор технічних наук, професор Володимир Ілліч Бондаренко на особисте запрошення Алена Петріча (Директор саміту) взяв участь у саміті.Ініціатором проведення виступив Інститут Адама Сміта (США). На саміті працювало 8 сесій, присвячених важливим питанням світового ринку вугілля:

28.05.2013 Англійська як універсальна міжнародна мова

В сучасному світі складно переоцінити необхідність вивчення англійської мови. Для отримання інформації і новин з перших рук знання англійської просто необхідні. А ще - спілкування, комп'ютерні технології, інтернет. Для багатьох людей англійська мова – справжнє вікно у світ. А найголовніше — це мова міжнародного спілкування. Тому я хочу познайомити вас з Українсько-Американським лінгвістичним центром (УАЛЦ).

28.05.2013 Семінар «Сучасні підходи до викладання англійської мови: Виклики та перспективи»

Представництво Пірсон Ед’юкейшн в Україні та компанія LBC ”Learners’Book Company” запрошують Вас на семінар

27.05.2013 Студійці "Юності" в ефірі 9 каналу

У травні 2013 року народна кіностудія «Юність» Національного гірничого університету святкує своє перше півсторіччя. Народна кіностудія «Юність» НГУ – нетипова для вищого навчального закладу і унікальна для України взагалі

26.05.2013 Студентка НГУ стажувалась в США

Студентка п'ятого курсу Національного гірничого університету Факультету інформаційних технологій, Марія Бочева взяла участь у програмі з обміну «GlobalUgrad», яка надала їй можливість поїхати на навчання в місто Клівленд, штат Міссісіпі. До речі, його неофіційна назва - «Штат гостинності».Марія люб'язно погодилася відвідати «Центр мовної підготовки» по прибуттю в Україну, і відповісти на кілька запитань:


Новости 581 - 590 із 1392
Початок | Попер. | 57 58 59 60 61 | Наступ. | Кінець Всі

На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт