Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

  Загальні відомості


Навчальна і наукова діяльність кафедри забезпечується сучасною лабораторною базою, яка має діючі шахтні локомотиви, конвеєри,вантажні машини, скрепери та ін.

DSC01497.JPGDSC01488.JPG

Під час війни лабораторія рудникового транспорту була знищена, тому після повернення інституту до Дніпропетровська співробітники кафедри доклали багато зусиль для відновлення лабораторної бази. У перші післявоєнні роки лабораторія розташовувалася в підвальних приміщеннях корпусу № 1, які вдалося оснастити обмеженою кількістю транспортних засобів, макетів і установок, що забезпечують можливість проведення мінімально необхідних для освоєння лекційних курсів лабораторних робіт. Після відновлення і введення в експлуатацію корпусів № 2 і 3 (1962) були створені лабораторії конвеєрного транспорту в корпусі № 2 і рейкового транспорту в корпусі № 3.

Лабораторна база кафедри транспортних систем та технологій забезпечує навчальний процес за всіма напрямками підготовки і є однією з найпотужніших в університеті як за площею, що займає (250 кв.м), так і за унікальним обладнанням. 

DSC01512.JPGDSC01494.JPG

© 2006-2019 Інформація про сайт