Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Наукові напрямки


Наукова діяльність кафедри здійснюється за такими напрямками:

– адаптація засобів транспортування та методів діагностики основного вантажопотоку до  сучасних умов виробництва вугільних і рудних шахт;

транспорт.jpg

– дослідження рухомого складу рейкового транспорту шахт та засобів допоміжного транспорту при проведені гірничих виробок зі змінним профілем;

– дослідження навантажувальних машин і самохідного устаткування рудних шахт;

– геомеханічне обґрунтування технологічних схем видобутку, акумулювання, транспортування та утилізації метану вугільних родовищ

– нормативно-методичне забезпечення кредитно-модульної системи організації навчального процесу.

Згідно з програмою роботи ННВК «Вугілля» кафедра ТСТ підтримує творчі науково-дослідницькі стосунки з виробничими підприємствами вугільної галузі, а саме: транспорт2.jpg

1. На базі ш/у «Павлоградське» створено навчально-науково-виробничий центр НГУ – ш/у «Павлоградське», діяльність якого полягає у залученні студентів для термінового вирішення проблем гірничого виробництва на шахтах «Павлоградська» і «Тернівська» на стадії виробничих практик, виконання курсових та дипломних проектів, відкритого захисту дипломних проектів безпосередньо на шахті та участі відомих фахівців шахтоуправління у навчальному процесі.

2. Співробітники кафедри виконують авторський контроль за роботою надґрунтової канатної дороги ДНК нового технічного рівня, довжина якої досягає 3,5 км.

3. Спільно з ДонУГІ та ВАТ «Павлоградвугілля» розроблено і впроваджено на шахтах Мінвуглепрому України – стандарт Мінвуглепрому України «СОУ 10.00185790.007:2006 Транспорт шахтний локомотивний. Перевезення людей та вантажів в виробках з ухилом колії від 0,005 до 0,050. Загальні технічні вимоги».

img036.jpg

4. На шахті «Степова» виконуються науково-дослідницькі роботи по впровадженню першої в ВАТ «Павлоградвугілля» підвісної монорейкової дороги з дизельним приводом.

5. Для шахти «Ювілейна» підготовлено обґрунтування щодо впровадження дизельних локомотивів на магістральних і ділянкових шляхах.

По результатам діяльності ННВЦ співробітниками кафедри разом з працівниками шахтоуправління отримано 3 патенти, надруковано в збірнику наукових праць 4 статті, отримано гриф МОН України на навчальний посібник.

На головну

© 2006-2020 Інформація про сайт