Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

   
Василенко.jpg
ДМИТРУК ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Гірничий інженер-економіст, асистент. Працює на кафедрі з 2015 року.

В даний час викладає дисципліни: «Транспортні системи гірничих підприємств», «Основи теорії транспорту», «Транспортна логістика гірничих підприємств» для студентів гірничого факультету. Бере активну участь в житті кафедри і факультету.

Тема досліджень пов'язана з обґрунтуванням параметрів видобутку метану з твердих побутових відходів

Результати досліджень.

Всього 23 публікації. Опубліковано 5 статей в спеціалізованих виданнях, з яких 1 написана без співавторів, 13 тез у збірниках доповідей конференцій, 4 патенти на винаходи і корисні моделі.

Контакти: пр. К.Маркса 19. корп. 7, кім. 501,

тел.: (056)756-00-42

e-mail: vasilenkoelena20@ukr.net


Dyachkov (NMU).jpg

ДЬЯЧКОВ ПАВЛО АНАТОЛІЙОВИЧ

Гірничий інженер-механік, старший викладач, заступник декана з побуту.

Працює на кафедрі з 2002 року.

Викладає дисципліни "Комп'ютерні технології в гірництві" та "Інженерна комп'ютерна графіка", проводить практичні заняття, керує курсовим проектуванням з дисциплін "Основи теорії транспорту" та "Транспортні системи гірничих підприємств".

Науковий напрямок - обгрунтування параметрів енергозберігаючих технологічних схем основних вантажопотоків в умовах роботи високонавантажених лав.

Опублікував 12 наукових праць, співавтор трьох навчальних посібників та довідника гірничого інженера вугільної шахти, має три патенти на винаходи і корисні моделі.

Контакти: пр. К.Маркса 19. корп. 7, кім. 502,

тел.: (056)756-00-42,

e-mail: dyachkovp@nmu.org.ua
Инюткин2.jpg

ІНЮТКІН ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Гірничий інженер-технолог, асистент

У 2007 році закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю "Розробка родовищ корисних копалин" та здобув кваліфікацію гірничого інженера.

З 2007 по 2010 рік навчався в аспірантурі Національного гірничого університету за спеціальністю 05.15.02 - підземна розробка родовищ корисних копалин.

З листопада 2009 року працює на кафедрі транспортних систем і технологій в Державному вищому навчальному закладі "Національний гірничий університет" на посаді асистента.

Проводить практичні заняття, курсове проектування з дисциплін: «Основи теорії транспорту», «Транспортні системи гірничих підприємств» та «Проектування гірничого виробництва». Приймає активну участь в роботі та житті кафедри та факультету.

Основна наукова діяльність пов’язана з технологією розробки уранових родовищ на базі застосування комплексів самохідного обладнання.

Публікації. Опубліковано 10 наукових праць.

Контакти: пр. К.Маркса 19. корп. 7, кім. 501,

тел.: (056)756-00-42.


Manukyan foto.jpg
МАНУКЯН ЕДГАР САМВЕЛОВИЧ

Гірничий інженер-технолог, асистент

Працює на кафедрі з 2014 року.

Веде практичні заняття з фахових дисциплін: «Геотехнології гірництва», «Основи теорії транспорту», «Процеси буріння дегазаційних свердловин».

Тема наукових досліджень пов'язана з обґрунтуванням енергозберігаючих технологічних схем видобутку шахтного метану при відпрацюванні метановмісних вугільних пластів.

За напрямом кафедри надруковано загалом 15 наукових праць, зокрема: 5 статей в спеціалізованих виданнях, 5 тез у збірниках доповідей конференцій. Отримав 5 патентів України.

Контакти: пр. К.Маркса 19. корп. 7, кім. 501,

тел.: (056)756-00-42.
Шипунов Сергей Александрович

ШИПУНОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Інженер-будівник, магістр з залізничих дорог та залізничної техніки, асистент

З листопада 2013 року працює на кафедрі транспортних систем і технологій в Державному вищому навчальному закладі "Національний гірничий університет" на посаді асистента. Є куратор студентської навчальної групи.

Проводить практичні та лабораторні заняття з дисциплін: "Основи теорії транспорту", "Транспортні системи гірничих підприємств".

Науковий напрямок - обгрунтування параметрів транспортних систем на глубоких залізорудних кар'єрах України

За напрямом кафедри надруковано загалом 19 наукових праць, зокрема: співавтор 4-х навчальних посібників, 5-ти монографій та довідки гірничого інженера вугільної шахти з крутим (крутопохилим) заляганням пластів, отримав 2 патенти України на винахід.

Контакти: пр. К.Маркса 19. корп. 7, кім. 501,

тел.: (056)756-00-42.
На головну

© 2006-2019 Інформація про сайт