Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

08.10.2012

Книги – джерело одвічної мудрості

Вкотре науково-технічна бібліотека НГУ приурочує Свято друзів книги до щорічної Міжнародної конференції «Форум гірників – 2012». Тож 5 жовтня усі бажаючі могли насолодитися особливою атмосферою, яка наповняла, здавалося, усі куточки 57-ї аудиторії – Центру української культури ім. Олеся Гончара. Там зібралися бібліотекарі з різних навчальних закладів нашого міста.

У своєму вітальному слові перший проректор НГУ П.І. Пілов акцентував на важливості книг як одному з факторів формування світогляду молодого покоління. Він розповів про те, що у мільйонній бібліотеці нашого гірничого зберігаються навіть книжкові раритети давніх часів і різних країн.

Увазі запрошених було запропоновано презентацію літературно-художнього видання під назвою «Автограф – частка серця на долоні. За кожним особистість і життя…» за авторством нашої співробітниці, інспектора ректорату Антоніни Дибріної. Від цієї невеликої, але яскравої і в той же час по-домашньому затишної книжечки, можна сказати, випромінювалося тепло. Антоніна Вікторівна саме через автографи, безліч яких вона побачила у родинній бібліотеці нашого ректора, відкрила для себе імена й думки відомих людей, а водночас і нові грані особистості Г.Г. Півняка, доля якого невід’ємна від історії НГУ вже понад 30 років. Студенти НГУ ще раз переконалися, що саме у нашому технічному ВНЗ знаходиться осередок гуманітарного напрямку. Захоплююче це продемонстрував Дмитро Деменчук грою на баяні, приголомшив вокалом Юрій Романченко…

Хочеться зазначити, що це не були вимушені збори, після яких можна зітхнути з полегшенням й сказати, що ми провели, нарешті… Це була зустріч справжніх друзів, які просто раді можливості побачити один одного. Ми, молоде покоління, повинні вчитися такій щирості та мудрості.

  Вікторія Попова, студпресцентр


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт