Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

01.02.2012

Різдвяна казка в НГУ

31 січня, о 16 годині в актовій залі НГУ було тепло, не зважаючи на дійсно зимову погоду. А тепло тому, що холодну залу зігрівали теплі серця, зацікавлені очі, та щирі усмішки. Дружній колектив студентів першокурсників факультету інформаційних технологій НГУ під керівництвом Ірини Костянтинівни Цюп’як організував новорічну казку «Ніч перед Різдвом». Відвідати виставу мали змогу всі бажаючі.

Учасники вистави проявили свою акторську майстерність, ораторське мистецтво, гарний спів. Вільних місць у залі майже не було, учасникам протягом всієї прем’єри вдалося тримати публіку в напрузі: всі глядачі захоплено дивились мюзикл. Цю виставу також відвідав 11 канал.  

«Активісти ФІТ ще напередодні Нового року виявили бажання поставити цю п’єcу, але через сесію цей захід довелося перенести, - розповіла мені Ірина Костянтинівна. - Вони самі проявили ініціативу, обравши тему для постановки та знайшовши костюми і декорації. Мені дуже сподобалось!»


Вистава була насичена чималою кількістю комедійних елементів та імпровізацій, які робили постановку за мотивами М.Гоголя сучасною та цікавою саме для студентської аудиторії.

«Нам було весело проводити репетиції. Ми усі потоваришували, навіть не зважаючи на конфлікти між собою, - поділилась зі мною одна із учасниць казки Наталя Пелипенко. – Адже, всі ми люди творчі, емоційні

На останок актори-аматори факультету інформаційних технологій побажали всім присутнім щастя у 2012 році, та під шалені оплески покинули сцену.

Діана Максименко, студентський прес-центр НГУ


До списку


На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт