Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

14.11.2013

«І в серці обізветься рідна мова...»

Відкрила це дійство відома українська поетеса, провідний методист центру Леся Степовичка. Вона познайомила студентів з цікавими аспектами історії української мови, закликала вчити і відчувати мову. Також під час обговорення було презентовано цікаві збірки, упорядником яких є Л.Степовичка - «Сяйво жарптиці» – книга, у якій зібрано твори для дітей від письменників Придніпров’я, а також цікавий збірник «Шевченкіана Придніпров’я», що розповідає про творчі і життєві шляхи великого Кобзаря.

Привітати гірничий завітали і гості – учениці середньої школи №69 та їх вчитель української мови та літератури Альбіна Степанівна Душина. Чарівні дівчатка Аліна Коваленко і Анастасія Рудь продемонстрували запальний український танок, а всі присутні насолоджувались ліричним вокалом талановитої Арміне Джрагацпанян, яка вразила не лише красою зовнішньою, але і внутрішньою, виконавши пісню «Грай, калино, грай!»

Звернулась до присутніх старший викладач кафедри історії та політичної теорії НГУ Наталія Костюк і закликала помічати красу мови у мистецтві, співах та літературі, помічати її особливість та магію.

А студент гірничого факультету Олександр Козаков під гітару виконав класику рідної пісні – «Ніч яка місячна» і «Два кольори» – усі присутні їх залюбки підспівували. Студентки групи мВ-13 Дар’я Попова і Олександра Сивовол прочитали свої улюблені вірші українських класиків.

Під час імпрези звучало багато цікавих думок. Професор кафедри історії та політичної теорії, координатор Центру культури української мови ім. О. Гончара Світлана Ігнатьєва звернулась до студентів з мудрими настановами, а підсумував усе директор Інституту гуманітарних проблем НГУ Віктор Пушкін, який подякував центру за такі прекрасні події, які змушують студентів думати, аналізувати та вчитись. Ну, а який творчий вечір без поезії? Наостанок прозвучали патріотичні і ліричні авторські вірші Лесі Степовички.

ІАЦ НГУ


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт