Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

07.10.2013

В НГУ пройшло свято друзів книги

Традиційно в Національному гірничому університеті у форматі Міжнародної науково-практичної конференції «Форум гірників» пройшло свято любителів та поціновувачів книг. Цього року воно співпало з 80-річчям від дня заснування відомої серії «Життя відомих людей» (рос. ЖЗЛ).

На фото: Юрій Хоменко привітав бібліотеку

Проректор університету Юрій Тимофійович Хоменко привітав колектив бібліотеки, подякував за те, що багато років бібліотека НГУ не лише забезпечує навчання студентів але і проводить цікаві зустрічі, свята та поповнює свої фонди раритетними виданнями завдяки небайдужим людям.

На фото: музичні вітання студентів гірничого

Завітали на свято і студенти Центру мовної підготовки НГУ разом з керівником, професором Світланою Іванівною Кострицькою та викладачами. Юнаки і дівчата, які приїхали навчатись до Дніпропетровська з Анголи, Монголії, Китаю тільки починають своє лінгвістичне знайомство з українською та російською мовами, але це не завадило їм провести цікаве соціологічне дослідження на тему «Що таке бібліотека», весело й емоційно розповісти про це усім присутнім.

На фото: привітання іноземних студентів зірвало оплески

Заввідділом громадської інформації бібліотеки Наталія Леденьова заглибилась в історію традиційного свята «Друзі книги», а також познайомила присутніх з історією серії про відомих людей «ЖЗЛ».

На фото:  Наталія Леденьова провела екскурс в історію 

До речі, цього року фонд бібліотеки поповнився рідкісними виданнями з Санкт-Петербурга і Москви. 

На фото: поетеса Любов Томська


На фото: поетеса Зінаїда Кравченко

Багато друзів прийшли на свято – звучали музичні, поетичні та жартівливі привітання.

ІАЦ НГУ


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт