Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

04.02.2013

Японський гість в НГУ

2 лютого Національний гірничий університет, а саме Українсько-Японський центр, відвідав один із студентів кафедри авіаційно-косміічної техніки Токійського столичного університету (Department of Aerospace Engineering, Tokyo Metropolitan University (TMU)) Шумсукі Оніші у рамках ознайомчої екскурсії з історичними пам’ятками та видатними місцями Дніпропетровська.
Директор Центру професор Тетяна Юріївна Введенська провела екскурсію - поважний гість побачив традиційну японську кімнату, яка була презентована УЯЦ НГУ японськими партнерами з нагоди відкриття Центру і яка призначена для занять з чайної церемонії. У теплій дружній обстановці Тетяна Юріївна показала фото- та відео-матеріали та розповіла про діяльність центру: навчання не тільки японської мови й каліграфії, але й заняття із старовинних мистецтв Японії, серед яких мистецтво створювання ікебани, техніка оригамі, розпис шовку, живопис сумі-є, поезія хайку. Також гостю показали витвори учнів центру.

Токійський студент отримав багато позитивних вражень від екскурсії та сувенір на згадку. Тетяна Юріївна люб’язно запропонувала йому та іншим студентам, які, нажаль, не змогли відвідати Центр, підтримувати зв'язок з Центром і знову відвідати його у майбутньому.

Евгенія Лавриненко, студентський прес-центр НГУ


До списку


На головну
© 2006-2019 Інформація про сайт