Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

28.02.2013

«Contra spem spero!» - в НГУ відбулася зустріч, присвячена творчості Лесі Українки

Наприкінці лютого співробітники кафедри філософії провели зустріч зі студентами під назвою
«Contra spem spero!» (Без надії сподіваюсь!) присвячену творчості Лесі Українки та 120-річчу з виходу її першої збірки «На крилах пісень».

Відкрив зустріч доцент кафедри філософії Валерій Жижченко, розповівши про філософські погляди Лесі Українки, як представниці української інтелігенції.

IMG_2909.jpg

Студенти Олександр Суляєв (ГКгр-09) та Анастасія Головко (ЕТмн-11) продемонстрували сцену з вистави за п’єсою «Мохаммед і Айша», в якій письменниця торкається вічних питань кохання та любові.

IMG_1839.jpg

Кандидат філософських наук Наталія Тарасова розповіла присутнім про «музикальність» творів Лесі Українки, її внесок у збереження народної пісенної творчості, а також про безліч музичних творів, які були написані на вірші поетеси.

IMG_1862.jpg

Тетяна Аксютенко заспівала декілька пісень під гітару, продемонструвши чарівний вокал.

IMG_2940_1.jpg

Студенти Марія Скакун, Ірина Ткач, Анна Ігнатенко продекламували декілька віршів поетеси, наповнивши атмосферу її чуттєвою лірикою.

Наприкінці зустрічі слово взяла кандидат філологічних наук, доцент ДНУ Валентина Галацька. У своїй промові вона пригадала свій період захоплення творчістю письменниці і наголосила на самобутності та невичерпності образу Лесі Українки.


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт