Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

12.02.2013

2 лютого в Дніпропетровську на базі Національного гірничого університету відбувся Чемпіонат області серед студентів ВНЗ з карате (версія WKF та WKGF)

p align="left">2 лютого в Дніпропетровську на базі Національного гірничого університету відбувся Чемпіонат області серед студентів ВНЗ з карате (версія WKF та WKGF). У змаганнях взяли участь команди від 6 ВНЗ, серед яких: НГУ, Дніпропетровський національний університет ім.О.Гончара, Національна металургійна академія України, Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, Дніпропетровська державна медична академія.


Змагання відбувались у декількох видах програми за правилами WKF (Всесвітня федерація карате-до) у розділах ката і куміте, а також в розділі фул-контакту за правилами WKGF. В індивідуальному виді програми у розділі куміте (правила WKF) серед чоловіків призерами та чемпіонами стали члени збірної команди нашого університету:

І м. – категорія «-60 кг» - Пахомов Олександр (ММФ)

ІІ м. – категорія «+84 кг» - Монін Альфред (ФІТ)

ІІ м. – категорія «-60 кг» - Безверхий Олександр (ММФ)

ІІ м. – категорія «-67 кг» - Пахомов Олександр (ММФ)

ІІ м. – категорія «-84 кг» - Великий Іван (ГФ)

ІІ м. – категорія «+84 кг» - Савченко Андрій (ЕТФ)

ІІІ м. – категорія «-84 кг» - Сич Кирило (ГРФ)

В розділі командного куміте серед чоловіків перемогу одержала команда НГУ. В розділі командного куміте серед жінок наша команда посіла ІІ місце

Серед жінок в розділі індивідуального куміте в категорії «-61 кг» призеркою стала Гура Катерина (ММФ), посівши ІІ місце.

В розділі індивідуального ката (формальний комплекс вправ) серед жінок Чемпіонкою стала Гура Катерина (ММФ)


Серед чоловіків в індивідуальному розділі ката кращі результати показали:

І м. – Пахомов Олександр (ММФ)

ІІ м. – Монін Альфред (ФІТ)

ІІІ м. – Желєзняк Євген (ФБ)

За загальними результатами змагань Чемпіоном області серед студентів ВНЗ з карате стала команда саме гірничого університету! Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Кафедра фізичного виховання та спортивний клуб


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт