Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

21.11.2012

Національний гірничий університет удостоєний ДИПЛОМА ГРАН-ПРІ ЗА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНУ РОБОТУ

У Києві відбулася Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра-2012» та ХІ міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».


Щороку наш університет бере активну участь у цьому заході, який проводиться з метою формування єдиного освітнього простору в Україні, залучення суспільного інтересу до освіти та пропаганди досягнень нашої держави в освітній сфері. Цьогоріч виставка, яка працювала впродовж 15-17 листопада, представляла провідні вищі навчальні заклади країни (усього – близько 70).

Нагадаємо, що досягнення Національного гірничого університету неодноразово відзначалися гідними нагородами: золотими медалями, дипломами. А цього року ми отримали Диплом Гран-прі у номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді», до того ж, університет удостоєний почесного звання «Лідер національної освіти».

Президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень також вручив подяку ректору НГУ, академіку НАН України Г.Г. Півняку за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти в Україні.

IMG_3256.JPG

Зазначимо, що матеріали та експонати для виставки підготували працівники приймальної комісії та відділу маркетингу.

  ІАЦ НГУ


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт