Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

06.11.2012

Вперше - такий талановитий перший курс

При проведенні Дня юриста в цьому році присутні були приємно вражені: таких талантів на одному курсі ще ніколи не збиралося на нашому факультеті. Тут і співаки, і танцюристи, і музиканти. А ще виконавець нового направлення – біт-бокс талановитий Геннадій Сильванович. Закінчився концерт цікавим парадом бальних суконь у виконанні шести красунь І-го курсу,  три з яких були нагородженні призами.

А якщо почати з початку, то чудову пісню «Улыбнись» професійно виконала учасниця міських і обласних конкурсів Олена Леонович. Музикальну композицію на фортепіано талановито зіграла Галина Бурянова. У стилі хіп-хоп танцювала танок «Бродвей» студентка цього ж курсу Христина Катан. Незвичайно гнучко і емоційно виконала східний танок-феєрію студентка Яна Сушко. Із спортивними елементами і в той же час ніжно танцювала Ктерина Смирнова.

Вперше на концерті лунала класична арія італійського композитора Белліні у виконанні доцента кафедри історії та політичної теорії Наталії Слободи. Дійсно класика невмируща в такому талановитому виконанні.

Як завжди, глядачі були в захваті від студентки ІV Анастасії Штельмах, яка співала пісню «Герой не мого роману». Просто хотілося плакати! Не менш пронизливо звучала пісня «Пусть будет так!» у виконанні теж студентки ІV курсу Тетяни Сергієнко, яка вже виступає на сценах України, як і Таня BerQ. На нашому факультеті вже четвертий рік виконує східні танці Поліна Воробйова, яка і на цей раз порадувала шанувальників своєю грацією.

Юмористи, одночасно ще й поети і музиканти, Ярослав Літвін і Дмитро Гавва виконали під гітару композицію «На родном юрфаке». Сподобався глядачам і виступ гостей-каратистів НГУ, які продемонстрували цікаві засоби захисту і нападу (керівник завкафедрою фізвиховання В.М Вілянський.).

      Концерт закінчився традиційним номером – перетягування канату між юристами і гірниками  під керівництвом ст. викладача  В.Я. Григораша.  На цей раз перемогли гірники. Після чого і переможці, і переможені з’їли по великому торту й задоволені розійшлися.

 

Наталя Корнєєва, заст. декана з виховної роботи ЮФ, доцент


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт