Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

06.12.2011

«Дякую!»

Олександр Карасьов один із багатьох студентів, які цього року вступили до Національного Гірничого Університету.  Але його історія зовсім незвичайна – він провів дитинство у «Дніпропетровському будинку- інтернаті для дітей з вродженими та набутими фізичними вадами», потім вступив до технікуму, а тепер нарешті реалізував свою мрію і став студентом.

 

Хлопець вчить своїм прикладом не здаватися та бачити позитив у всьому. За його словами, варто завжди бути усміхненим і позитивним, тоді і в житті все буде добре.

 

Для Олександра вступ до університету - важлива подія. Тому він вирішив навіть написати листа для ректора  - просто від серця, щиро подякувати Геннадію Григоровичу за можливість навчатися тут. Цей лист не залишив байдужим не тільки ректора, але і кожного, хто чув цю історію:

«Я, Карасьов Олександр Ігорович, з відкритим серцем хочу подякувати Вам за те, що Ви надали мені можливість навчатися на бюджеті, і саме в цьому вищому навчальному закладі НГУ. Я можу впевнено сказати, що саме тут я хочу здобути вищу освіту. Мені дуже подобається Мій Університет і багато тих людей, які замінюють мені рідних. У житті багато буде труднощів, але я потрохи намагаюся подолати їх та завжди йду тільки вперед! Бажаю Вам всіх благ у Вашій роботі, багато яскравих, щасливих моментів і всього найкращого!»

А тепер хлопець навчається, мріє подорожувати, вивчати іноземні мови, знайти себе та просто відкривати життя з усіма його барвами.

 Детальніше про Олександра Карасьова читайте в газеті «Студент»


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт