Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

10.04.2012

В Національному гірничому університеті стартувала конференція «Від ідеї до ринку» за підтримки Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global)

 Конференцію відкрив ректор НГУ, академік НАН України Геннадій Григорович Півняк, який відзначив, якою важливою є ця подія для творчої молоді, яка сьогодні формує громадянське суспільство в Україні. Ректор подякував організаторам конференції – американському фонду CRDF Global та його представнику в Україні Наталії Артюховській. У контексті теми конференції, Геннадій Григорович підкреслив вже існуючу співпрацю бізнесу та науки - діяльність Національного гірничого університету та компанії ДТЕК

На конференцію завітали представники Дніпропетровської облради – Антон Львович Демура – заступник начальника ГУОН ОДА, депутат обласної ради та Шипко Андрій Федорович - заступник голови обласної ради по виконавчому апарату – начальник відділу з питань гуманітарної та соціально-культурної сфери.

Андрій Федорович поздоровив ректора та учасників конференції та зазначив, як важливо, що ця конференція проходить у дні 80-річчя Дніпропетровської області. В минулому році Дніпропетровщина вийшла на перше місце у рейтингу міжнародних інвестицій, а активність бізнесу в області стає відправною точкою.

Музичне привітання у виконанні студентки НГУ Аліни Літвін закінчило відкриття конференції з питань інноваційного підприємництва «Від ідеї до ринку».

Наталія Артюховська, директор фонду CRDF Global в Україні подякувала університету за можливість проведення конференції саме тут і познайомила присутніх з діяльністю фонду.

CRDF Global було засновано в 1995 році за сприяння Конгресу США. Фонд був націлений на допомогу країнам пострадянського простору. Але згодом, його діяльність трансформувалась – сьогодні CRDF Global надає гранти, технічні ресурси та можливості навчання. Офіси фонду знаходяться в США (Арлінгтон, штат Вірджинія), Росії (Москва), Україні (Київ) а також на Близькому Сході. В Україні перша програма підтримки вчених за рахунок фонду була розпочата в 1996 році. Зокрема, в Дніпропетровській області фондом ініційовано 15 проектів для наступних організацій: Конструкторське бюро «Південне», Медична академія МОЗ України, Національний гірничий університет, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту, МАРС – науково-приватне підприємство та Український державний хіміко-технологічний університет. В цілому, в Україні фонд надав фінансування 350 проектам та 3000 науковцям

В національному гірничому університеті за сприянням фонду у 2007 році було створено науково-освітній центр "Стійкість геотехнічних систем", а 3 молодих науковців отримали можливість стажування в США .

Фонд надає можливість взяти участь у декількох програмах, серед яких: CGP –спільні наукові проекти, STEP – програма науково-технічних підприємств, GREST – співпраця в науково-дослідних та освітніх програмах, регіональні інноваційні програми та програма для молодих вчених.

Загалом, за 16 років діяльності в Україні, фонд інвестував 24 мільйони, з яких 14 – фінансування проектів, 10 – гранти.

Продовженням конференції стали виступи міжнародних експертів, яких представила директор науково-освітнього центру "Стійкість геотехнічних систем", доктор технічних наук, професор Олена Олександрівна Здвижкова.

Ірина Лендел виступила з презентацією «Екосистема комерціалізації технологій: шляхи просування технологій; приклади успіху».

А після короткої перерви присутні заслухали огляд програми STEP і щорічного конкурсу по програмі Алли Мірзоян (менеджер програми STEP) та Євгенія Северяніна (менеджера програми STEP в Україні). Еарл Хагер розповів про аналіз ринку та захист інтелектуальної власності в США. Представник центру «Харківські технології» Інна Гагауз виступила з презентацією на тему «Комерціалізація наукових розробок в Україні: можливості і проблеми», а завершився перший день конференції виступами Ірини Лендел («Оцінка вартості технології і її ринкової цінності») та Еарла Хагера («Успішна презентація за одну хвилину»).

10 квітня стартує другий день семінару, в програмі якого виступи міжнародних експертів, а також відповіді на запитання, коментарі щодо проведення семінару та його результатів.

Дарина Бутко, інформаційно-аналітичний центр НГУ

Earle Hager_Business Strategy - Final.pdf
Earle Hager_Fundamentals of Effective Marketing _ Communication - Final.pdf
Earle Hager_Fundamentals of Intellectual Property Protection - Final.pdf

Earle Hager_Market Assessment - Final.pdf

Earle Hager_The elevator pitch - Final.pdf

Lendel_Business_Planning_Ukr2012.pdf

Lendel_Tech_Comm_Ecosystem_Final.pdf

Lendel_Tech_Comm_Ecosystem_Ukr2012.pdf

>

Lendel_Technology_Valuation_Ukr2012.pdf

Гагауз Днепр 2012.ppt


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт