Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

28.12.2011

Звіт ректора НГУ, академіка НАН України Геннадія Півняка за 2011 рік

    27 грудня ректор Національного гірничого університету, академік НАН України Геннадій Півняк відзвітував про свою  діяльність за період 2011 року перед колективом вишу. Окрім співробітників НГУ на Вченій раді був присутній заступник начальника головного управління науки і освіти Дніпропетровської облдержадміністрації Антон Демура. 


         На початку свого виступу ректор НГУ Геннадій Півняк зазначив, що в гірничому завжди намагаються бути на вістрі часу. Разом із цим змінюються орієнтири в навчанні молоді, зважується кожен крок, удосконалюється навчальна система і відкриваються нові можливості для студентства. 

         Звіт ректора торкнувся роботи Національного гірничого університету в освітній, науковій, міжнародній сферах. Також були підбиті підсумки щодо реалізації державної молодіжної політики, фінансово-господарської діяльності та соціального захисту. Серед найважливіших досягнень НГУ в 2011 році визначено отримання Премії Президента для молодих вчених, Державної премії в галузі науки і техніки, визнання вчених університету авторами наукового відкриття в галузі глибоководного видобутку корисних копалин.


         За цей рік значно розвинулась навчально-дослідницька база НГУ: введено в дію дві науково-навчальні лабораторії, оснащені сучасними промисловими контролерами і компютерами з ліцензійним програмним забезпеченням німецьких фірм, розширено кількість науково-освітніх проектів за програмою ЄС, створений на базі НГУ бізнес-інкубатор сприяє дослідженням, інноваціям та впровадженню технологій у виробництво. І це далеко не всі наукові досягнення цього вишу. Під час звіту ректора присутні пересвідчились, яка розлога міжнародна карта результативної наукової співпраці (Німеччина, Польща, Росія, Центральна та Західна Європи, Близький Схід, США та інші країни). Увагу звернула і гуманітарна сфера НГУ. Вона завжди була однією з найважливіших ланок життя вишу. Усі досягнення університету підтверджені високим рейтингом у «Топ – 200 Україна» та «Компас».

Ректор НГУ, академік Геннадій Півняк майже 30 років очолює посаду ректора. Цьогорічний звітнашого керівника  схвалено. Всі співробітники вишу, які  брали слово для обговорення звіту, зазначили, що динаміка росту всіх сфер діяльності гірничого дає сили на нові звершення. Заступник начальника головного управління науки і освіти облдержадміністрації Антон Демура також відзначив, що протягом року в НГУ велася плідна робота. Її результат став значним внеском у позитивні показники регіону-лідера  - Дніпропетровщини.

Наталія Андрющенко


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт