Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

03.03.2014

«На шляху відкриття…» або світ через лінзу фотоапарата

Методист кафедри історії та політичної теорії Регіна Івченко представила широкому загалу свою першу фотовиставку «На шляху відкриття…». Регіна займається фотографуванням з 2006 року. Спочатку це був фотоапарат «Зеніт», а потім перейшла на цифрові фотоапарати. І сьогодні це вже стало серйозним хобі та натхненням.


На відкритті автора виставки привітали директор бібліотеки НГУ Ольга Нефедова, професор кафедри історії та політичної теорії Світлана Ігнатьєва та старший викладач кафедри історії та політичної теорії Наталія Костюк.

Сьогодні були представлені не всі роботи Регіни, але кожна дихає життям і має свою історію. Наприклад, портрет сонячної дівчини («Сонце в очах»), що усміхається в літньому промінні – це сестра авторки Вікторія.

«Батьківська турбота» - онук та правнук легендарного Олеся Гончара, знімок зроблено під час щорічних Гончарівських читань в селі Суха.

Сумне і лагідне фото «Одна», певно, розповідає історію маленької школярки, яка першого вересня вийшла у великий світ.

А ось старе фортепіано «Україна», яке авторка побачила у дитячій музичній школі.

Незабаром інструмент зник, а серія фотографій житиме довго. Географія знімків охоплює Дніпропетровськ, Південну Україну, Київ та Львів.

Як зазначила Регіна, любов до цієї справи у неї в крові, адже батько займався фотографією, а поштовхом до власної творчості була участь у роботі дніпропетровського клубу фотографів «Автор».

«Я щаслива, що можу за допомогою фотографії дарувати частинку себе. Запрошую вас подивитись на світ моїми очима», – зазначила автор виставки і подякувала бібліотеці НГУ та Жіночій раді за допомогу в організації.

Регіна розповіла, що захоплюється фотографуванням тіней, подобається їй робити знімки натюрмортів, хоча це досить копітка робота – потрібно прискіпливо виставляти світло та композицію. Дівчина зазначила, що намагається робити фото так, аби потім мінімізувати комп’ютерну обробку. «Перше фото завжди найкраще, – говорить авторка, – потім можна зробити ще безліч, але перше все одно буде справжнім і непідробним».

Саме непідробність емоцій, прекрасних миттєвостей та історій роблять цю виставку такою привабливою, саме тому вона викликає щиру цікавість у студентів, які завітали на відкриття. Виставка проходить до 15 березня в аудиторії 1/7. Кожен бажаючий може познайомитись зі світом фотографій Регіни Івченко та залишити свій письмовий відгук.

Дарина Бутко, ІАЦ НГУ

Фото Станіслав Мардаровський (відеостудія «Юність»)


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт