Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

09.04.2014

Національний гірничий університет отримав Диплом «За презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти»

18 - 20 березня у київському виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася головна подія освітньої галузі - П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014». Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ».

В урочистому відкритті виставки взяли участь – голова Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілія Гриневич, перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун і Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.


Свої вагомі інноваційні досягнення презентували 995 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукових установ, методичних центрів, органів управління освітою, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, видавництв, підприємств та бізнес-структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з усіх регіонів України, а також учасники з Естонії, Литви, Польщі, США, Росії, Молдови та Узбекистану. Зокрема, 147 університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ; 12 зарубіжних закладів освіти та міжнародних представництв; 667 органів управління освітою, закладів післядипломної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчальних закладів; 136 професійно-технічних навчальних закладів, навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти; 33 виробники та дистриб’ютори сучасних засобів навчання, проекти, програми та рішення для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

За результатами виставки гірничий університет було нагороджено Дипломом «За презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти».


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт