Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

19.04.2014

Взяла любов з собою у дорогу

Сьогодні 50-річний ювілей доцента кафедри історії та політично теорії НГУ, обдарованого філолога, талановитої жінки, яка має звання "МАТЕРІ-ГЕРОЇНІ" Ірині Костянтинівні Цюп'як.

Хтось із видатних сказав: шукати ідеальну людину не варто, але варто шукати ідеальне в людині. Ірина Костянтинівна не тільки сама є носієм ідеального, а також досконало володіє здатністю запалити інших на досягнення досконалості в роботі. Наполеон Бонапарт говорив, що "красива жінка подобається очам, а добра – серцю; одна буває прекрасною річчю, а інша – скарбом”. Ірина справжній діамант. До свого ювілею підійшла з великим врожаєм – має улюблену роботу, велику дружню родину: батька Костянтина Семеновича – відомого в Україні літературознавця, любого чоловіка Романа, п’ятьох діток-соколят: Андрія, Вірослава, Петра, Івана і донечку Олю, і, що найголовніше, – повагу колег, друзів, студентів. Ірина відноситься до тих українських жінок, які б раді до всіх дітей небо прихилити та зорями вкрити.

Вдвічі приємно писати добрі слова про свою однокурсницю, людину, з якою п’ять років поспіль навчалась на філологічному факультеті тоді Дніпропетровського державного університету імені 300-річчя возз’єднання України з Росією, а сьогодні ось уже 15 років працювати пліч-о-пліч на кафедрі історії та політично теорії Національного гірничого університету. Не кожний може похизуватися - моя однокурсниця – мати-героїня, однак я, як і 37 моїх колег і колежанок можемо з гордістю сказати – серед нас працює мати-героїня. Це почесне звання Ірина отримала за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Ірина – жінка незвичайної сили духу, справжній творець. Її спілкування зі  студентами, колегами, друзями можна брати за зразок. Ще з студентських років вона ніколи не ховалася за спинами однокурсників чи колег, а навпаки готова першою прийти на допомогу. Вона бачить серцем, відчуває глибінь душі людини, бачить те, що приховане від загалу. Людина щирої вдачі й розлогої, як корінь дуба, душі. Завжди сповнена оптимізму й великої наполегливості. А ще Ірина ніколи не впадає в розпач. Якщо життя приносить їй випробування, вона приймає їх зі смиренністю і подякою, мудрістю своєї осягаючи їх великий творчий зміст. Усе, що відбувається в її житті, на краще. І вона не просто свято вірить у це, а керується цим принципом у складні миті своєї подорожі по нашій планеті. Вона знає, що якщо щось ще в її житті не відбулося, значить, ще не настав для цього час, виходить, що дарунки долі у неї ще попереду!.. І даремно шукати винуватих чи комусь заздрити, пожираючи себе руйнівними думками осуду й невдоволення. Справжня жінка вміє чекати і вірити. І робити це всією душею, щоб ті, хто з нею поруч, теж зрозуміли, що життя влаштоване на диво гармонійно, і кожна його мить наближає нас до відчуття щастя.

Ірина справжня особистість. Вітчизняна літературознавча наука пишається тим, що колись Ірина Костянтинівна звернула на неї увагу, і наука відповіла їй взаємністю. З того часу українське літературознавство збагатилося визначними працями: сьогодні неможливо уявити український літературний процес без ґрунтовних досліджень творчості Миколи Хвильового.

Викликає захоплення колег вміння працювати зі студентами. Ірина Костянтинівна вміло відкриває дивовижний світ науки, надихає на сміливі дослідження. І в підходах до науки та навчання – завжди надає перевагу креативності.

Тож вітаємо доцента кафедри історії та політичної теорії, матір-героїню, чудову добру й світлу жінку Цюп’як Ірину Костянтинівну з ювілеєм! Низько вклоняємося за віддану працю, повагу і чуйність до колег, допомогу рідній кафедрі, а ще плідну роботу у Центрі культури української мови імені Олеся Гончара.

Нехай усі трудові будні й святкові дні будуть такими ж багатогранними, багатоголосими як мова Тараса Шевченка й Олеся Гончара, нехай кожний ранок починається з пісні в душі. А всі життєві негаразди нехай змінять свої класифікаційні ознаки внаслідок повної асиміляції зі щастям.

З повагою 

Світлана Ігнатьєва,

кафедра історії та політичної теорії НГУ,

Центр культури української мови імені Олеся Гончара.

Ректорат, колектив Національного гірничого університету і студентство приєднуються до привітань з ювілеєм Ірини Костянтинівни Цюп'як - високого професіонала,  яскраву особистість, чуйну жінку. Добра Вам, міцного здоров'я, втілення в життя омріяного! Вітаємо!


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт