Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

   
Dyachkov (NMU).jpg

ДЬЯЧКОВ ПАВЛО АНАТОЛІЙОВИЧ

Гірничий інженер-механік, старший викладач, заступник декана з побуту.

Працює на кафедрі з 2002 року.

Викладає дисципліни "Комп'ютерні технології в гірництві" та "Інженерна комп'ютерна графіка", проводить практичні заняття, керує курсовим проектуванням з дисциплін "Основи теорії транспорту" та "Транспортні системи гірничих підприємств".

Науковий напрямок - обгрунтування параметрів енергозберігаючих технологічних схем основних вантажопотоків в умовах роботи високонавантажених лав.

Опублікував 12 наукових праць, співавтор трьох навчальних посібників та довідника гірничого інженера вугільної шахти, має три патенти на винаходи і корисні моделі.

Контакти: пр. Д. Яворницького. корп. 7, кім. 502,

тел.: (056)756-00-42,

e-mail: dyachkovp@nmu.org.ua

ORCID; Scholar Google; Web of Science.
Инюткин2.jpg

ІНЮТКІН ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Гірничий інженер-технолог, асистент

У 2007 році закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю "Розробка родовищ корисних копалин" та здобув кваліфікацію гірничого інженера.

З 2007 по 2010 рік навчався в аспірантурі Національного гірничого університету за спеціальністю 05.15.02 - підземна розробка родовищ корисних копалин.

З листопада 2009 року працює на кафедрі транспортних систем і технологій в Державному вищому навчальному закладі "Національний гірничий університет" на посаді асистента.

Проводить практичні заняття, курсове проектування з дисциплін: «Основи теорії транспорту», «Транспортні системи гірничих підприємств» та «Проектування гірничого виробництва». Приймає активну участь в роботі та житті кафедри та факультету.

Основна наукова діяльність пов’язана з технологією розробки уранових родовищ на базі застосування комплексів самохідного обладнання.

Публікації. Опубліковано понад 20 наукових праць.

Контакти: пр. Д. Яворницького. корп. 7, кім. 501

тел.: (056)756-00-42,

e-mail: iniutkin.i.v@nmu.one

ORCID; Scholar Google; Web of Science.


На головну

© 2006-2022 Інформація про сайт