Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

   
КАФЕДРА ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ

БарташевскийЗавідувач кафедри Барташевський Станіслав Євгенович– кандидат технічних наук. Працює на кафедрі з 1995 р. після закінчення Дніпропетровського гірничого інституту імені Артема за спеціальністю «Економіка та управління в галузях гірничої справи та геологорозвідки». З 2019 р. завідувач кафедри.

Кафедра готує фахівців з спеціальності 184 "Гірництво", рівні вищої освіти бакалавр,  магістр та надає освітні послуги студентам інших спеціальностей. До навчально-педагогічної діяльності залучено трьох професорів, трьох доцентів, старшого викладача та асистентаа.

Кафедра традиційно проводить цільове навчання студентів за освітнім напрямком «Гірничотранспортні системи та інженерна логістика» в межах освітньої програми "Гірництво". Згідно з сучасними вимогами підприємств нафтогазової галузі Дніпровського регіону кафедра також проводить цільове навчання студентів за освітнім напрямком «Технології видобування, транспортування та зберігання вуглеводних енергоносіїв» в межах освітньої програми «Нафтогазова інженерія та технології». За означеними програмами виконується підготовка фахівців вищої кваліфікації через аспірантуру та докторантуру.

Наукова діяльність кафедри здійснюється за такими напрямками:обговорення 1.jpg

- Дослідження тягових та гальмівних режимів роботи локомотивного транспорту нового технічного рівня.

- Розширення сфери застосування шахтних надгрунтових та монорейкових доріг у складних умовах експлуатації.

- Обґрунтування раціональних параметрів експлуатації самохідного транспортного обладнання шахт та рудників.

- Розробка параметрів технологічних схем видобутку, транспортування та утилізації метану вугільних родовищ.

- Удосконалення Нормативно-методичного забезпечення системи організації навчального процесу.


Навчально-лабораторна база кафедри включає:

- предметну аудиторію ім. проф. О.О. Ренгевича (7/510), обладнану засобами мультимедіа;

- предметну аудиторію підземного зберігання газу (7/512), обладнану засобами мультимедіа;

- студентський науковий центр імені професора Б.О.Кузнецова (7/508), що обладнаний 10 сучасними комп’ютерами;класс кузнецова.jpg

- лабораторію трубопровідного транспорту (2/9) обладнану засобами обліку обсягів рідкого палива, станцією електрохімічного захисту газогонів, деталями магістральних компресорів, трубопровідною засувкою, та сьома комп’ютерами;

- лабораторію конвейерного транспорту (2/10);

- лабораторію рейкового транспорту (3/39).

Лабораторна база оснащена сучасними зразками потужного діючого гірничотранспортного та нафтогазового обладнання та масштабними діючими моделями.

Кафедра ТСТ підтримує постійний контакт з керівниками і фахівцями гірничих та нафтогазових підприємств України: ДТЄК Павлоградвугілля та Дзержинсквугілля, ШУ «Покровське», Полтавським та Вільногірським ГЗК, АТ «Дніпрогаз», Управлінням магістральних газогонів, Пролетарське виробничого управління підземного зберігання газу.

На головну

© 2006-2021 Інформація про сайт