Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Барташевський Станіслав Євгенович

БАРТАШЕВСЬКИЙ СТАНІСЛАВ ЄВГЕНОВИЧ

Гірничий інженер-економіст, кандидат технічних наук, доцент

Доцент кафедри транспортних систем та енергомеханічних комплексів, кандидат технічних наук. Працює на кафедрі з 1995 р. після закінчення Дніпропетровського гірничого інституту імені Артема за спеціальністю «Економіка та управління в галузях гірничої справи та геологорозвідки».

У 2019 році закінчив магістратуру у Національниому технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Нафтогазова інженерія та технології».

Відзнаки роботи: “Шахтарська слава” ІІІ ступеня, Срібна медаль Національного гірничого університету, медаль Писаржевського Л.В.

Контакти: пр. Д. Яворницького. корп. 7, кім. 509,

тел.: (056)756-00-42,

e-mail: bartashevskyi.s.ye@nmu.one

ORCID; Scholar Google; Web of Science; Scopus


ІНЮТКІН ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Инюткин.jpgУ 2007 році закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю "Розробка родовищ корисних копалин" та здобув кваліфікацію гірничого інженера.

З 2007 по 2010 рік навчався в аспірантурі Національного гірничого університету за спеціальністю 05.15.02 - підземна розробка родовищ корисних копалин.

З листопада 2009 року працює на кафедрі транспортних систем і технологій в Державному вищому навчальному закладі "Національний гірничий університет" на посаді асистента.

Голова ради молодих науковців гірничого факультету. Багаторазовий учасник конкурсів на кращу наукову роботу серед молодих дослідників.

Відповідальний виконавець робіт з удосконалення обладнання предметних аудиторій кафедри та впровадження технічних засобів навчання.

Проводить практичні заняття, курсове проектування з дисциплін: «Основи теорії транспорту», «Транспортні системи гірничих підприємств» та «Проектування гірничого виробництва». Приймає активну участь в роботі та житті кафедри та факультету.

Основна наукова діяльність пов’язана з технологією розробки уранових родовищ на базі застосування комплексів самохідного обладнання.

Публікації. Опубліковано 10 наукових праць.

Основні публікації:

Ширін Л.Н, Коптовець О.М., Інюткін І.В. «Обґрунтування заходів удосконалення діючої схеми транспорту Новокостянтинівського рудника для адаптації її до поетапного освоєння запасів руди// V міжнародна науково-практична конференція «Проблемы горного дела и экологии горного производства» 14-15 травня 2010 р.

Ширін Л.Н, Коровяка Є.А., Інюткін І.В. «Особливості раціональних параметрів транспортних виробок для ефективного застосування самохідної техніки // Міжнародна науково-практична конференція «Форум гірників» 21 – 23 жовтня 2010р.

Ширін Л.Н, Інюткін І.В. «Особливості формування транспортно-технологічних систем підземних копалень з урахуванням адаптаційних можливостей самохідного обладнання// Науковий вісник. - 2009. - №9. -С. 66 -68.


Holomenyuk.jpg

Холоменюк Михайло Васильович, доцент кафедри транспортних систем та енергомеханічних комплексів, кандидат технічних наук.
Закінчив Дніпропетровський гірничий інститут (1971 р.) за спеціальністю «Гірнича електромеханіка», кваліфікація – гірничий інженер-електромеханік.
Кандидат технічних наук за спеціальністю 05.05.06 – Гірничі машини, тема дисертації «Дослідження та розробка економічних схем рудникового дожимного компресора з певматичним приводом» (1983 р.).
Викладає дисципліни: «Гідрогазодинаміка, термодинаміка і теплотехніка», «Водовідливні та вентиляторні установки», «Термодинаміка та теплопередача», «Основи теплотехніки та енергетичні установки», «Гідравліка та гідропривод гірничих машин».
Підвищення кваліфікації – Інститут геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України (2017 р.), тема «Удосконалення та поглиблення знань у галузі гірничої механіки та впровадження даних про новітні технології у навчальний процес».
Наукова робота пов'язана з удосконаленням методів розрахунку та конструкцій шахтних стаціонарних та теплоенергетичних установок.
 • Scopus Profile
 • ORCID Profile
 • Google Scholar Profile
 • Основні науково-методичні публікації
 • Контакти: пр. Д. Яворницького. корп. 7, кім. 502,

  тел.: (056)756-00-42,

  E-mail: kholomeniuk.m.v@nmu.one


  Illyina_I.jpg

  Ільїна Інна Сергіївна, доцент кафедри транспортних систем та енергомеханічних комплексів, кандидат технічних наук.
  Закінчила Дніпропетровський національний університет (2002 р.) за спеціальністю «Прикладна математика», кваліфікація – магістр.
  Кандидат технічних наук за спеціальністю 05.05.06 - гірничі машини, тема кандидатської дисертації «Розробка та обґрунтування методу діагностування стану систем «підйомна посудина – армування» (2006 р.).
  Викладає наступні дисципліни: «Діагностика гірничого обладнання», «Динаміка стаціонарних установок шахт», «Проектування енергомеханічних комплексів гірничих підприємств».
  Підвищення кваліфікації – Інститут геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України (2017р.), тема: „Сучасні методи та апаратура для діагностування підйомних установок”.
  Наукова робота пов'язана з шахтним підйомом.
 • Scopus Profile
 • ORCID Profile
 • Google Scholar Profile
 • Основні науково-методичні публікації
 • Контакти: пр. Д. Яворницького. корп. 7, кім. 503,

  тел.: (056)756-00-42,

  E-mail: ilina.i.s@nmu.one


  Кононенко Максим Миколайович, доцент кафедри транспортних систем та енергомеханічних комплексів, кандидат технічних наук.

  Закінчив з відзнаками Дніпрорудненський індустріальний технікум за спеціальністю «Технологія підземної розробки родовищ корисних копалин» (1999) і Національний гірничий університет за спеціальністю «Підземна розробка родовищ корисних копалин» (2004). Впродовж 2004 – 2007 рр. навчався в очній аспірантурі при кафедрі підземної розробки родовищ за напрямом підготовки «Гірництво». Асистент кафедри (2005 – 2010).

  Захистив кандидатську дисертацію на тему «Обґрунтування раціональних параметрів кріплення нарізних виробок у зонах впливу очисних камер на великих глибинах» за спеціальністю 05.15.02 – Підземна розробка родовищ корисних копалин (2009) та здобув вчене звання доцента кафедри підземної розробки родовищ (2012). З 2010 доцент кафедри гірничої інженерії та освіти (раніше підземної розробки родовищ).

  Науковий напрям: стійкість закладки та рудних масивів навколо очисних камер при камерних системах розробки із закладанням; проектування параметрів буропідривних робіт при проведенні гірничих виробок і очисних робіт; підвищення рівня екологічної безпеки при видобуванні залізних руд за рахунок застосування нової технології відбивання руди, адаптованої під емульсійні вибухові речовини.

  В серпні 2017 р. успішно пройшов науково-практичний та методико-педагогічний курс з підготовки та наукового супроводження наукових освітніх проектів, з опанування інноваційних форм та методів навчання, а також вдосконалення мовної підготовки (м. Хжанув, м. Краків, м. Вроцлав, Польща).

  Викладає дисципліни: «Новітні технології закладки виробленого простору», «Сучасні енергомеханічні комплекси для буропідривних робіт».

  Наукові профілі: ORCID, Scopus, Web of Science, ResearchGate,

  Google Scholar.

  Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 58, тел.: (0562)47-23-26,

  E-mail: kononenkom@nmu.org.ua


  На головну


  © 2006-2022 Інформація про сайт