Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Барташевський С.Є..jpg

Барташевський Станіслав Євгенович, доцент кафедри транспортних систем та енергомеханічних комплексів, кандидат технічних наук.
Закінчив з відзнаками Дніпропетровський гірничий інститут за спеціальністю «Економіка управління в галузях гірничої промисловості і геологорозвідки» (1992) та Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Нафтогазова інженерія та технології» освітньо-професійну програму «Видобування нафти і газу» (2019). Впродовж 1995–1998 рр. навчався в очній аспірантурі при кафедри рудникового транспорту за спеціальністю «Підземна розробка родовищ корисних копалин». Асистент кафедри (1998–2004).
Захистив кандидатську дисертацію на тему: «Удосконалення технології проведення виробок буропідривним способом на базі оптимізації параметрів взаємодії вантажно-транспортного обладнання» за спеціальністю 05.15.02 – «Підземна розробка родовищ корисних копалин» (2004). 2006 року присвоєно вчене звання доцента кафедри транспортних систем і технологій. З 2006 року доцент кафедри транспортних систем та енергомеханічних комплексів.
Викладає дисципліни: «Патентознавство», «Основи транспортування і зберігання вуглеводнів», «Експлуатація систем нафто-газо-постачання», «Міські системи газопостачання», «Управління вантажопотоками гірничих підприємств», «Основи теорії транспорту», «Транспортні системи гірничих підприємств», «Провадження освітньої діяльності».
Науковий напрям: воднева енергетика, розподілена енергетика на ґрунті низько потенційних джерел вуглеводнів, підвищення ефективності роботи колісно-рейкового та канатного транспорту шахт і рудників, транспортування та зберігання нафти, нафтопродуктів і газів.

Наукові профілі:

  • ORCID
  • Scopus
  • Google Scholar
  • Контакти: пр. Д. Яворницького. корп. 7, кім. 509,

    тел.: (056)756-00-42,

    E-mail: bartashevskyi.s.ye@nmu.one


    Інюткін І.В..jpg

    Інюткін Іван Володимирович, доцент кафедри транспортних систем та енергомеханічних комплексів, кандидат технічних наук.
    Закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю «Розробка родовищ корисних копалин» (2007) та Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (2020). Впродовж 2007–2010 рр. навчався в очній аспірантурі при кафедрі транспортних систем і технологій за спеціальністю «Підземна розробка родовищ корисних копалин». Асистент кафедри з 2010 року.
    Захистив кандидатську дисертацію на тему: «Підвищення ефективності транспортно-технологічної системи рудника шляхом адаптації самохідного обладнання до змін умов експлуатації» за спеціальністю 05.22.12 – «Промисловий транспорт» (2021).
    Викладає дисципліни: «Основи теорії транспорту», «Транспортні системи гірничих підприємств» та «Проєктування транспортних систем гірничих підприємств».
    Науковий напрям: транспортно-технологічні процеси видобутку уранової руди підземним способом з доставкою гірничої маси самохідними вантажно-доставними машинами нового покоління в підземних виробках складної конфігурації.

    Наукові профілі:

  • ORCID
  • Scopus
  • Google Scholar
  • Контакти: пр. Д. Яворницького. корп. 7, кім. 501,

    тел.: (056)756-00-42,

    E-mail: iniutkin.i.v@nmu.one


    Ільїна І.С.-2024.jpg

    Ільїна Інна Сергіївна, доцент кафедри транспортних систем та енергомеханічних комплексів, кандидат технічних наук.
    Закінчила з відзнакою Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «Прикладна математика» (2002). Впродовж 2002–2005 рр. навчалася в очній аспірантурі при кафедрі гірничої механіки за спеціальністю «Гірничі машини». Асистент кафедри (2003–2005).
    Захистила кандидатську дисертацію на тему «Розробка та обґрунтування методу діагностування стану систем «підйомна посудина – армування» за спеціальністю 05.05.06 – «Гірничі машини» (2006). 2011 року присвоєно вчене звання доцента кафедри гірничої механіки. З 2006 року доцент кафедри.
    Викладає дисципліни: «Діагностика гірничого обладнання», «Динаміка стаціонарних установок шахт», «Проектування енергомеханічних комплексів гірничих підприємств», «Шахтні підйомні установки», «Комп’ютерні технології гірничої механіки».
    Науковий напрям: діагностування шахтних підйомних комплексів в екстремальних та робочих режимах роботи.

    Наукові профілі:

  • ORCID
  • Scopus
  • Web of Science
  • Google Scholar
  • Контакти: пр. Д. Яворницького. корп. 7, кім. 503,

    тел.: (056)756-00-42,

    E-mail: ilina.i.s@nmu.one


    Косенко А.В..jpg

    Косенко Андрій Володимирович, доцент кафедри транспортних систем та енергомеханічних комплексів, кандидат технічних наук.

    Закінчив з відзнаками Криворізький автотранспортний технікум за спеціальністю «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання» (2005) та ДВНЗ «Криворізький національний університет» за спеціальністю «Розробка родовищ та видобування корисних копалин» (2013). Впродовж 2015–2018 рр. навчався в очній аспірантурі при кафедрі підземної розробки родовищ за спеціальністю «Підземна розробка родовищ корисних копалин». Асистент кафедри підземної розробки родовищ корисних копалин ДВНЗ «Криворізький національний університет» (2013–2019). Молодший науковий співробітник Відділення фізики гірничих процесів Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Національної академії наук України (з 2019 і дотепер).

    Захистив кандидатську дисертацію на тему: «Удосконалення систем підповерхового обвалення при розробці багатих залізних руд» за спеціальністю 05.15.02 – «Підземна розробка родовищ корисних копалин» (2021). З 2023 року доцент кафедри транспортних систем та енергомеханічних комплексів.

    Викладає дисципліни: «Використання виробленого простору рудників для створення підземної інфраструктури», «Геотехнологічні методи видобування руд».

    Науковий напрям: удосконалення систем розробки багатих залізних руд на основі встановлення раціональних параметрів технологічних процесів випуску та доставки руди і свердловинної дезінтеграції масивів мартитових руд обертовими струменями води.

    Наукові профілі:

  • ORCID
  • Scopus
  • ResearchGate
  • Google Scholar
  • Контакти: пр. Д. Яворницького. корп. 7, кім. 501,

    тел.: (056)756-00-42,

    E-mail: kosenko.a.v@nmu.one


    Єгорченко Р.Р..jpg

    Єгорченко Ростислав Русланович, доцент кафедри транспортних систем та енергомеханічних комплексів, доктор філософії з нафтогазової інженерії та технології.

    Закінчив з відзнаками Єнакієвський політехнічний технікум за спеціальністю «Маркшейдерська справа» (2014) і Національний гірничий університет за спеціальністю «Гірництво» освітньо-професійну програму «Розробка родовищ та видобування корисних копалин» (2018). Впродовж 2018–2024 рр. навчався в очній аспірантурі при кафедрі транспортних систем та енергомеханічних комплексів за спеціальністю «Нафтогазова інженерія та технології». Асистент кафедри (2021–2024).

    Захистив дисертації доктора філософії на тему: «Обґрунтування експлуатаційних параметрів газотранспортних систем для попутного видобування метану вугільних родовищ» за спеціальністю 185 «Нафтогазова інженерія та технології» (2024). З 2024 року доцент кафедри.

    Викладає дисципліни: «Транспортна-складська логістика гірничих підприємств», «Сучасні енергомеханічні комплекси для буропідривних робіт», «Технологія видобування нафти і газу», «Технологія розробки газовугільних родовищ».

    Науковий напрям: проєктування транспортно-технологічних схем видобування й відведення метану, підвищення ефективності роботи дегазаційних газопроводів в умовах виробництва, моделювання змін технічного стану шахтового дегазаційного газопроводу в зонах його деформацій, моніторинг та оперативний контроль утворення корозії та гідратів, удосконалення методів технічного обслуговування та реновації газопроводу.

    Наукові профілі:

  • ORCID
  • Scopus
  • Web of Science
  • Google Scholar
  • Контакти: пр. Д. Яворницького. корп. 7, кім. 507,

    тел.: (066)383-31-66,

    E-mail: yehorchenko.r.r@nmu.one


    На головну


    Сервіси

    Розклад

    Соціальні мережі

    Facebook
    YouTube

    Інформаційне партнерство

    Прес-центр
    Закон про вищу освіту
    © 2006-2024 Інформація про сайт