Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Барташевський Станіслав Євгенович

БАРТАШЕВСЬКИЙ СТАНІСЛАВ ЄВГЕНОВИЧ

Гірничий інженер-економіст, кандидат технічних наук, доцент

Доцент кафедри транспортних систем і технологій, кандидат технічних наук. Працює на кафедрі з 1995 р. після закінчення Дніпропетровського гірничого інституту імені Артема за спеціальністю «Економіка та управління в галузях гірничої справи та геологорозвідки».

У 2019 році закінчив магістратуру у Національниому технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Нафтогазова інженерія та технології».

Відзнаки роботи: “Шахтарська слава” ІІІ ступеня, Срібна медаль Національного гірничого університету, медаль Писаржевського Л.В.

Контакти: пр. Д. Яворницького. корп. 7, кім. 509,

тел.: (056)756-00-42,

e-mail: bartashevskyi.s.ye@nmu.one

ORCID; Scholar Google; Web of Science; Scopus


ІНЮТКІН ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Инюткин.jpgУ 2007 році закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю "Розробка родовищ корисних копалин" та здобув кваліфікацію гірничого інженера.

З 2007 по 2010 рік навчався в аспірантурі Національного гірничого університету за спеціальністю 05.15.02 - підземна розробка родовищ корисних копалин.

З листопада 2009 року працює на кафедрі транспортних систем і технологій в Державному вищому навчальному закладі "Національний гірничий університет" на посаді асистента.

Голова ради молодих науковців гірничого факультету. Багаторазовий учасник конкурсів на кращу наукову роботу серед молодих дослідників.

Відповідальний виконавець робіт з удосконалення обладнання предметних аудиторій кафедри та впровадження технічних засобів навчання.

Проводить практичні заняття, курсове проектування з дисциплін: «Основи теорії транспорту», «Транспортні системи гірничих підприємств» та «Проектування гірничого виробництва». Приймає активну участь в роботі та житті кафедри та факультету.

Основна наукова діяльність пов’язана з технологією розробки уранових родовищ на базі застосування комплексів самохідного обладнання.

Публікації. Опубліковано 10 наукових праць.

Основні публікації:

Ширін Л.Н, Коптовець О.М., Інюткін І.В. «Обґрунтування заходів удосконалення діючої схеми транспорту Новокостянтинівського рудника для адаптації її до поетапного освоєння запасів руди// V міжнародна науково-практична конференція «Проблемы горного дела и экологии горного производства» 14-15 травня 2010 р.

Ширін Л.Н, Коровяка Є.А., Інюткін І.В. «Особливості раціональних параметрів транспортних виробок для ефективного застосування самохідної техніки // Міжнародна науково-практична конференція «Форум гірників» 21 – 23 жовтня 2010р.

Ширін Л.Н, Інюткін І.В. «Особливості формування транспортно-технологічних систем підземних копалень з урахуванням адаптаційних можливостей самохідного обладнання// Науковий вісник. - 2009. - №9. -С. 66 -68.


© 2006-2022 Інформація про сайт