Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
   
LN.jpg

ШИРІН ЛЕОНІД НИКИФОРОВИЧ

Гірничий інженер, доктор технічних наук, професор, відмінник освіти України, завідувач кафедри з 1995 р. - 2019 р.

Закінчив у 1969 році Дніпропетровський гірничий інститут за спеціальністю «Технологія і комплексна механізація підземної розробки родовищ корисних копалин». Докторську дисертацію «Фізико-технічні основи малоопераційної технології розробки тонкожильних крутоспадних родовищ пневмогідравлічними механізованими комплексами» захистив у 1994 році.

Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 7, кім. 505,

тел.: (056)756-00-42,

e-mail: shyrin.l.n@nmu.one

ORCID; Scholar Google; Scopus; Web of Science

Felonenko.jpg
Фелоненко Станіслав Васильович, професор кафедри транспортних систем та енергомеханічних комплексів, кандидат технічних наук
Закінчив Дніпропетровський гірничий інститут (1976 р.) за спеціальністю «Гірничі машини і комплекси», кваліфікація – гірничий інженер-електромеханік.
Кандидат технічних наук за спеціальністю 01.02.06 – Динаміка, міцність машин, приладів та апаратури, тема кандидатської дисертації «Динаміка і методи розрахунку вібраційних машин з рідким середовищем» (1987 р.).
Викладає наступні дисципліни: «Гірничі машини», «Ремонт, монтаж, наладка та експлуатація гірничого обладнання».
Підвищення кваліфікації – Інститут геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України (2017р.), тема «Механіка машин і процесів переробки мінеральної сировини».
Наукова робота пов'язана з удосконаленням методів розрахунку та конструкцій гірничих та вібротранспортних машин.
  • Scopus Profile - 1
  • Scopus Profile - 2
  • ORCID Profile
  • Google Scholar Profile
  • Основні науково-методичні публікації
  • Контакти: пр. Д. Яворницького 19. корп. 7, кім. 509,

    тел.: (056)756-00-42,

    e-mail: felonenko.s.v@nmu.one

    Кононенко Максим Миколайович, професор кафедри транспортних систем та енергомеханічних комплексів, доктор технічних наук.

    Закінчив з відзнаками Дніпрорудненський індустріальний технікум за спеціальністю «Технологія підземної розробки родовищ корисних копалин» (1999), Національний гірничий університет за спеціальністю «Розробка родовищ корисних копалин» (2004) і Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» (2023). Впродовж 2004 – 2007 рр. навчався в очній аспірантурі при кафедрі підземної розробки родовищ за напрямом підготовки «Гірництво». Асистент кафедри (2005 – 2010).

    Захистив кандидатську дисертацію на тему «Обґрунтування раціональних параметрів кріплення нарізних виробок у зонах впливу очисних камер на великих глибинах» за спеціальністю 05.15.02 – Підземна розробка родовищ корисних копалин (2009). У 2012 році присвоєно вчене звання доцента кафедри підземної розробки родовищ. З 2010 – 2022 рр. доцент кафедри гірничої інженерії та освіти (раніше підземної розробки родовищ).

    Захистив докторську дисертацію на тему «Геомеханічне обґрунтування параметрів підземної інфраструктури при видобуванні залізної руди із застосуванням емульсійних вибухових речовин» за спеціальностями: 05.15.04 – «Шахтне та підземне будівництво» та 05.15.09 – «Геотехнічна і гірнича механіка» (2022). У 2023 році присвоєно вчене звання професора кафедри транспортних систем та енергомеханічних комплексів.

    Науковий напрям: стійкість закладки та рудних масивів навколо очисних камер при камерних системах розробки із закладанням; проєктування параметрів буропідривних робіт при проведенні гірничих виробок і очисних робіт; підвищення рівня екологічної безпеки при видобуванні залізних руд за рахунок застосування нової технології відбивання руди, адаптованої під емульсійні вибухові речовини.

    В серпні 2017 р. успішно пройшов науково-практичний та методико-педагогічний курс з підготовки та наукового супроводження наукових освітніх проектів, з опанування інноваційних форм та методів навчання, а також вдосконалення мовної підготовки (м. Хжанув, м. Краків, м. Вроцлав, Польща).

    Викладає дисципліни: «Інноваційні технології розробки рудних родовищ», «Цифрове моделювання процесів видобування руд», «Процеси підземної розробки рудних родовищ», «Технологія підземної розробки рудних родовищ», «Вибухові роботи», «Сучасні енергомеханічні комплекси для буропідривних робіт».

    Наукові профілі: ORCID, Scopus, Web of Science, ResearchGate,

    Google Scholar.

    Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 7, кім. 501, тел.: (056)756-00-42,

    E-mail: kononenkom@nmu.org.ua


    Сервіси

    Розклад

    Соціальні мережі

    Facebook
    YouTube

    Інформаційне партнерство

    Прес-центр
    Закон про вищу освіту
    © 2006-2024 Інформація про сайт