Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

RSS Пошук:
 

19.12.2011 Науковці вчаться комерціалізації

У Національному гірничому університеті відбувся круглий стіл, ініційований Українським науково-технологічним центром (УНТЦ) на тему «Комерціалізація наукових розробок». Доповідачами з боку центру виступили Тетяна Ілляш, координатор з підтримки сталого розвитку, Олег Заложенков, патентний координатор, Петро Мельник-Мельников, менеджер з недержавного партнерства УНТЦ. В зустрічі також взяли участь ректор Геннадій Півняк, проректор з наукової роботи Олександр Бешта, наукова молодь університету та зацікавлені вчені з різних установ регіону.

15.12.2011 В гостях у НГУ

НГУ відвідала делегація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Вже втрете представники гірничого зустрічаються з представниками вишів Черкащини в рамках ініціативи про налагодження співробітництва між вузами двох областей, яке започатковано з «легкої руки» голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба.

13.12.2011 Година для поезії

У бібліотеці відбулася літературна година, під час якої Вірші Ф.Тютчева, С.Єсеніна, Є.Євтушенко, О.Пушкіна були виконані професором УДХТУ Григорієм Венедиктовичем Філатовим .

12.12.2011 «Таджикистан – благословенная земля!»

16 грудня у головному холі НГУ (1 корпус) розпочинається виставка

12.12.2011 «Недитячі казки Пушкіна»

6 грудня 2011 у викладацькій читальній залі бібліотеки НГУ (1 / 7) відбулася зустріч з доцентом кафедри автоматизації виробничих процесів Національної металургійної академії України, фахівцем в області автоматизації прокатного виробництва, автором понад 80 наукових праць і винаходів, Олегом Юхимовичем Потапом. На цьому заході була представлена його незвичайна книга-дослідження «Недитячі казки Пушкіна». Незвичайна тому, що тема, яка пропонується читачам, дуже далека від професійних інтересів автора, але, безумовно, стала цікава всім, хто небайдужим до творчості.

12.12.2011 Євромови 2011

В НГУ відбулася 9-та міжнародна студентська науково-практична конференція, присвячена Європейському дню мов. Організатором конференції за традицією є кафедра перекладу, яку очолює професор Введенська Т. Ю.

08.12.2011 Конференція «Особливості функціонування підприємств України в сучасних економіко-правових умовах» відбулася в НГУ.

8 грудня у Національному Гірничому Університеті у рамках співпраці з Черкаським Національним університетом ім. Богдана Хмельницького пройшла науково - практична конференція «Особливості функціонування підприємств України в сучасних економіко-правових умовах». Конференція стала першим етапом в реалізації співпраці між дніпропетровським та черкаським університетами.

08.12.2011 «Majesty of Marketing conference for the students and junior research stuff» в НГУ

7 та 8 грудня в Національному Гірничому університеті в шосте пройшла конференція «Majesty of Marketing conference for the students and junior research stuff»

08.12.2011 Таджицьких викладачів навчатимуть в НГУ

Ректор інституту Рустам Азізов та проректор з науки та міжнародних зв`язків Зафар Разиков у діловій бесіді з першим проректором П.І. Піловим та проректором з міжнародних зв`язків О.Н. Шашенком обговорили перспективи співпраці двох вузів.

08.12.2011 Військова кафедра НГУ святкує 85-річчя! (ВІДЕО)

8 грудня Військовій кафедрі Національного гірничого університету виповнилось рівно 85 років. З нагоди такої події відбулось урочисте вручення цінних відзнак, подяк, а також вшанування найкращих студентів. Але цього року ювілей подвійний, адже танкова кафедра святкує своє 50-річчя (її було відкрито у 1961 році)


Новости 1261 - 1270 із 1393
Початок | Попер. | 125 126 127 128 129 | Наступ. | Кінець Всі

На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт