Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Студентський потенціал кафедри


На кафедрі транспортних систем і технологій постійно функціонує "Студентський науковий центр ім. проф. Б.О.Кузнецова". Під керівництвом викладачів кафедри студенти приймають активну участь у науково-дослідницькій роботі, зокрема, готують наукові роботи, статті та доповіді та стають, як правило, переможцями на всеукраїнських, регіональних науково-практичних конференціях, симпозіумах, семінарах, олімпіадах.

IMG_2712.JPGIMG_0635.jpg

Члени Студентського наукового товариства отримали наступні відзнаки:

– студенти Лагунов Д.А. та Юрченко О.О. (керівник доц. Денищенко О.В.) перемогли в конкурсному доборі Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука "Завтра.UA" та стали її лауреатами у 2008 та 2010 роках відповідно;

– студенти Новосельцев В.В. та Лубенець Т.М. отримали Почесні грамоти за кращі доповіді на третій Всеукраїнській науково-технічній конференції “Наукова весна – 2012”;

– студент Шевчук О.Р. став лауреатом другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2011/2012 н.р.

IMG_1683.jpgIMG_1731.jpg

Талановиті та цілеспрямовані студенти отримують іменні стипендії Президента України, Кабінету Міністрів та видатних вчених Національного гірничого університету, а також стають лауреатами Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука "Завтра. UA".

На головну

© 2006-2020 Інформація про сайт