Днями в гірничому пройшов науково-практичний семінар «Вирішення практичних геодезичних задач з використанням сучасних методів вимірювань», який провели кафедри маркшейдерії і геодезії разом з ТОВ «ТНТ ТПІ». Участь у заході взяло понад 30 представників гірничо-будівної галузі з різних регіонів України, серед яких ДПЕК, «Белогородские известняки» республіки Крим, «Глуховецький коаліновій завод» з Вінницької області, Криворізький Центральний ГОК, Орджонікідзовський ГОК, та багато інших.
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту пропонує ознайомитися з експертною оцінкою Ради Європи проекту Закону України «Про вищу освіту» (нова редакція).
31 січня, о 16 годині в актовій залі НГУ було тепло, не зважаючи на дійсно зимову погоду. А тепло тому, що холодну залу зігрівали теплі серця, зацікавлені очі, та щирі усмішки. Дружній колектив студентів першокурсників факультету інформаційних технологій НГУ під керівництвом Ірини Костянтинівни Цюп’як організував новорічну казку «Ніч перед Різдвом». Відвідати виставу мали змогу всі бажаючі. Учасники вистави проявили свою акторську майстерність, ораторське мистецтво, гарний спів. Вільних місць у залі майже не було, учасникам протягом всієї прем’єри вдалося тримати публіку в напрузі: всі глядачі захоплено дивились мюзикл. Цю виставу також відвідав 11 канал.
Сьогодні святкує 55-річний ювілей Олександр Степанович Бешта
Інженер-електрик, професор з 2002 року, доктор технічних наук з 2001р, проректор з наукової роботи з 2006 року, завідувач кафедри електропривода, декан електротехнічного факультету (2002-2006 рр)
У Центрі естетичного розвитку Національного гірничого університету відбулась презентація виставки петриківського декоративного розпису «Спадковість поколінь». На ній були представлені роботи корифеїв цього старовинного виду мистецтва та їх молодих продовжувачів.
На Вченій раді Національного гірничого університету 31 січня ректор, академік НАНУ Геннадій Півняк вручив дипломи і нагрудні знаки – заслуженого професора НГУ – завідувачу кафедри будівництва і геомеханіки Олександру Миколайовичу Шашенку та заслуженого викладача НГУ – директору Науково-методичного центру Володимиру Олександровичу Салову.
До 20 лютого 2012 року триває реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. У 2012 році зовнішнє оцінювання для бажаючих стати студентами вищих навчальних закладів буде проводитися з 10-ти предметів: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, одна з іноземних мов (за вибором: англійська, німецька, французька, іспанська). У тестуванні можуть взяти участь усі бажаючі, які на момент проведення тестування мають повну середню освіту. Сертифікати ЗНО, отримані в 2008-2012 роках, є дійсними під час вступної кампанії 2012 року.