Про участь в магістерській програмі розповідають студенти Гірничого факультету - Артем Авраменко, Андрій Чернієнко, Сергій Бердніков, Леонід Чебенко, Роман Лисенко.
Перші кроки реформування української освіти пов’язані з появою навчальних закладів, таких як ліцеї, гімназії, коледжі, колегіуми, приватні навчальні заклади, що зробили спробу змінити не лише свою назву, а й правила прийому та специфіку підготовки учнів. Творча атмосфера, висококваліфікований педагогічний колектив з високим моральним та духовним потенціалом стали запорукою успіху таких освітніх закладів.
Військово-історичний клуб ім. капітана А. Грязнова у форматі круглого столу відзначив двадцять п’яту річницю виводу військ з Афганістану. На засіданні були присутні учасники війни, їх родичі, студенти військових кафедр НГУ та Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна, а також школярі з Дніпропетровська і Дніпродзержинська.
13 лютого о 14.30 в Музеї історії НГУ (1/121) відбудеться круглий стіл на тему: «Маловідомі сторінки афганської війни» до 25-річчя виводу радянських військ з Афганістану
З метою забезпечення системності у подальшому розвитку міжнародних освітніх та наукових програм, посилення рівня координації та управління ними, розширення участі студентів, аспірантів та викладачів усіх факультетів університету в цих програмах в НГУ створено Інститут міжнародних освітньо-наукових програм.
Кафедра гірничих машинта інжинірингу (завідувач кафедри доктор технічних наук професор, директор Авторизованого навчального центру SWR К.С. Заболотний) функціонує в НГУ з 1937 року. На сучасному етапі діяльності в основу навчального процесу на кафедрі покладено оригінальну концепцію підготовки інженерів із застосуванням віртуальних технологій.
12 лютого з 1255 до 1415 в аудиторії 1/69 відбудеться презентація стипендіальних програм щодо навчання або проведення досліджень у Європі та США. Стань стипендіатом міжнародних програм!