Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

04.10.2013

У Національному гірничому університеті відкрився новий науковий підрозділ "Лабораторія геомеханіки ДТЕК"

У рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Форум гірників» у житті Національного гірничого університету відбулася визначна подія - керівники компанії ДТЕК і НГУ офіційно відкрили новий науковий підрозділ "Лабораторія геомеханіки ДТЕК".  Для церемонії відкриття на сцену Культурно-освітнього центру, де проходило перше пленарне засідання Форуму, були запрошені директор з видобутку вугілля компанії ДТЕК Андрій Смирнов і ректор НГУ Геннадій Півняк. У рамках відкриття відбувся віртуальний тур Лабораторієї геотехнічної механіки. Символічна червона стрічка була перерізана також у віртуальному режимі, після чого Геннадій Григорович і Андрій Вікторович потисли один одному руки.

Призначенням лабораторії є виконання досліджень в шахтах при впровадженні нової техніки і нестандартних технологій. Цей новий для НГУ новий науковий підрозділ був створений компанією ДТЕК з розумінням важливості застосування сучасних засобів моделювання і прогнозу поведінки гірничих порід при відпрацюванні вугільних родовищ і забезпеченні безпеки людей, що працюють у вибоях. Офіс лабораторії знаходиться в приміщенні, площею 120 м2, яке розташоване неподалік від головного корпусу університету. Воно постійно поповнюватиметься сучасним дослідницьким обладнанням. 

Вчена рада лабораторії складається з представників компанії ДТЕК, Національного гірничого університету і інститутів Академії наук: УкрНДМІ, Інституту фізики гірничих процесів, Інституту геотехнічної механіки. Керівником лабораторії призначений молодий учений, фахівець в галузі геомеханіки Сергій Гапєєв, захист докторської дисертації якого відбудеться в кінці 2013.

Ігор Ляхевич, спеціально для ІАЦ НГУ


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт