Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Новини кафедри

05.07.2013

Спортсмени НГУ на Фіналі Кубку Світу з карате та кобудо

У період з 27 по 30 червня у м. Одесі проходив Фінал Кубок Світу з карате та кобудо, в якому взяли участь спортсмени ближнього та дальнього зарубіжжя.

Змагання проходили в кількох видах програм:

- ката (традиційні форми карате) особисті та командні розділи;

- ката кобудо (традиційні форми зі зброєю: саі, тонфа, бо, нунчаку).

- куміте традиційне (поєдинки) особистий та командний розділи;

- фул-контакт куміте (ірікумі) повно контактні поєдинки.

У цих змаганнях брали участь і наші спортсмени – студенти НГУ: Монін Альфред (УБіт-10-1), Пахомов Олександр (ІМмм-12-1), Пуюл Владислав (ГЛгрс-11-1).

За результатами змагань в розділі «ката особисте», «особисте куміте у ваговій категорії до 60 кг» і ката Пахомов Олександр посів 4 місце.

Пуюл Владислав дійшовши до півфіналу в розділі фул-контакт куміте, поступившись спортсмену з Прибалтики.

Монін Альфред, змагаючись у розділі «особисте куміте у ваговій категорії вище 80 кг», дійшов до чвертьфіналу, поступившись спортсмену з Азербайджану.

А в розділі «командне ката» наші хлопці Пахомов Олександр та Монін Альфред стали срібними призерами змагань.