Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Статистика відвідувань

html counterсчетчик посетителей сайта

Новини кафедри

09.04.2013

Як пройшов День геолога в НГУ

«Геологічний експрес» − під такою назвою 3 квітня в стінах Національного гірничого університету пройшло святкування Дня Геолога. Цьогорічна подія співпала з 95-річним ювілеєм з дня заснування геологорозвідувального факультету (ГРФ), а також зі 150-річчям видатного російського геолога, завідувача кафедрою історичної геології і палеонтології (1901-1931рр.) − Лебедєва М.Й.

Відправною станцією маршруту «Геологічного експресу» стало привітання усіх студентів та викладацького складу з їх професійним святом від декана ГРФ В.Ф Приходченко ,також святковою листівкою зі словами здоров’я, процвітання та наснаги геологів привітав міністр екології та природних ресурсів України  О.А.  Проскуряков. 

Завдяки талановитим та артистичним номерам в залі панувала атмосфера свята і відпочинку. Зі слів студентів , професія геолога – це дуже важлива, різнопланова та ще й романтична річ, це не тільки постійні відрядження і експедиції, але й праця в лабораторіях. Недаремно їх називають досліджувачами надр, хто ще, як не геолог, зможе при будь-яких погодних умовах провести дослідження гірських порід, при цьому не боючись піднятися високо вгори або спуститись у водоймище? Також неможливо забути теплі яскраві вечори з піснями під гітару біля вогнища, дружню підтримку під час походів, радість і незабутні враження від перших перемог – знаходження нових мінералів, а також зародження нових світлих почуттів. Що, як не спільна робота, зближує якнайкраще, а тим паче нас, студентів, – молодь гарячу та романтичну. 

Креативність геологів вразила: від танців, співів до карикатур і замальовок з життя «геологічного експресу». Дуже приємно, що молодь шанує і дотримується традицій свого факультету: збирає й ділиться незабутніми враженнями з проходження літньої практики − поїздки до Криму та інших живописних куточків України, які були продемонстровані за допомогою відео.

Під час концерту відбулося нагородження найкращих студентів за досягнення у навчанні, спорту і культурному житті університету. Свято показало, що дуже багато талантів не тільки серед студентів-геологів, але й викладачів. Аудиторія нагородила учасників концерту бурхливими оплесками, а останні, в свою чергу, подарували масу позитивних емоцій і незабутніх вражень на довгий час.

Дякуємо за чудову програму і з нетерпінням чекаємо наступного Дня геолога!!!

Оксана Крамарчук, Юля Крамарчук


До списку


На головну
© 2006-2020 Інформація про сайт